Академія

Кві 29 2016

Print this Запис

Завершила роботу обласна школа передового педагогічного досвіду Грабарчук Т.М. з проблеми “Формування географічних компетентностей учнів засобами інтерактивного навчання”

28 квітня 2016 року відбулося останнє заняття курсів підвищення фахової кваліфікації з проблеми “Формування географічних компетентностей учнів засобами інтерактивного навчання” для слухачів обласної школи передового педагогічного досвіду Грабарчук Тетяни Миколаївни, учителя географії Бучанської  загальноосвітньої школи І -ІІІ ступенів № 3 Бучанської міської ради.

Слухачі підбили підсумки 3-х річної роботи ОШППД і висловили слова подяки її керівнику – Тетяні Миколаївні – за змістовність занять, інноваційну методику, креативний підхід до організації навчання, можливість спілкування. З великим задоволенням вкотре згадали цікаво проведені позакласні заходи: «Як вітаються народи світу», «Фестиваль народів світу», «Рослини – символи країн», пізнавальні екскурсії в Музей українського костюма в смт. Немішаєво, Клавдієвську фабрику ялинкових прикрас, Уварівський дім (смт. Ворзель), Бучанський парк, а також практичні заняття з виготовлення наочності для проведення уроків географії (форми рельєфу, барометри і т. ін.).

Учителі подякували керівництву КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»,  працівникам  відділу методики викладання географії, економіки та краєзнавства за таку форму підвищення кваліфікації як участь у роботі ОШППД, зауваживши, що навчання було цікавим, змістовним  і ефективним.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/zavershyla-robotu-oblasna-shkola-peredovogo-pedagogichnogo-dosvidu-grabarchuk-t-m-z-problemy-formuvannya-geografichnyh-kompetentnostej-uchniv-zasobamy-interaktyvnogo-navchannya/