Академія

Чер 07 2016

Print this Запис

Завершено курси «Сучасні підходи до організації туристсько-краєзнавчої роботи з вихованцями позашкільних навчальних закладів»

3 червня 2016 року завершили роботу курси підвищення фахової кваліфікації з проблеми «Сучасні підходи до організації туристсько-краєзнавчої роботи з вихованцями позашкільних навчальних закладів» для методистів і керівників гуртків туристсько-краєзнавчого напряму. Зміст курсів було спрямовано на поглиблення знань слухачів і вдосконалення набутих умінь з організації туристсько-краєзнавчої діяльності дітей та учнівської молоді, формування ціннісних орієнтацій, навичок здорового способу життя, національно-патріотичного виховання підростаючого покоління засобами спортивного туризму та краєзнавчої роботи.

Слухачам було запропоновано навчальні заняття щодо модернізації діяльності гуртків туристсько-краєзнавчого напряму в умовах реформування системи освіти та суспільних викликів, удосконалення їхнього організаційного, дидактичного, методичного забезпечення: «Національно-патріотичне виховання дітей та учнівської молоді засобами позашкільної освіти», «Позитивний імідж гуртка та шляхи його формування» (В.Ю.Гаврилюк, завідувач відділу позашкільної освіти, викладач кафедри філософії освіти та управління), «Сучасні підходи до організації та змісту діяльності гуртків туристсько-краєзнавчого напряму», «Організація та проведення туристсько-краєзнавчих змагань (І.С.Личак, завідувач відділу спортивного туризму і краєзнавства КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини») тощо.

Родзинкою курсів стали практичні заняття в форматі триденного туристського таборування, участь в організації й суддівстві обласних змагань з пішохідного туризму серед учнівської молоді, що проводились КЗ КОР «ЦТДЮК» 23-26 травня в урочищі Чубайка Володарського району. Програмою змагань було передбачено подолання особисто-командної дистанції «Смуга перешкод», командної дистанції «Смуга перешкод», дистанції «Крос-похід».

 

Захист творчих проектів слухачів відбувся у формі  майстер-класів, під час яких було презентовано авторські методичні системи та перспективний педагогічний досвід організації освітньої діяльності гуртків туристсько-краєзнавчого напряму.

Слухачі курсів висловили подяку керівництву та науково-педагогічним працівникам КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» за високу якість проведення теоретичних і практичних занять, мотивацію їх до подальшої професійної діяльності та самоосвіти. В.А. Хоменко, слухач курсів, керівник гуртка спортивного туризму Білоцерківської ЗОШ І-ІІІ ст. №18 Білоцерківської міської ради, зазначив: «Під час курсів поринули в романтику туристського побуту, скуштували смачної туристської каші, познайомилися з особливостями проведення туристсько-краєзнавчих змагань, вдалися до взаємонавчання й обміну досвідом, поділилися секретами техніки подолання туристської смуги перешкод, в’язання туристських вузлів, надання першої медичної допомоги. З новими знаннями та завзяттям зустрінемо літо – чудовий час для туристських мандрівок і подорожей!».

 

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/zaversheno-kursy-suchasni-pidhody-do-organizatsiyi-turystsko-krayeznavchoyi-roboty-z-vyhovantsyamy-pozashkilnyh-navchalnyh-zakladiv/