Академія

Кві 28 2016

Print this Запис

Завершальні етапи підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання в Київській області

У ході підготовки до ЗНО у травні 2016 року 27 і 28 квітня на базі Київського регіонального центру оцінювання якості освіти та Академії неперервної освіти пройшли кущові наради з відповідальними за проведення ЗНО в округах тестування, за пункти проведення ЗНО, а також уповноваженими особами Українського центру оцінювання якості освіти.

Під час інструктажів було надано комплекти з додатковими інформаційними матеріалами для підготовки приміщень, відповідні документи, узгоджено дії персоналу пунктів тестування під час ЗНО та обговорено нестандартні ситуації, які можуть виникати у ході незалежного тестування.

Нагадуємо, що 5 травня 2016 року на 42 пунктах проведення ЗНО в Київській області розпочнеться основна сесія незалежного тестування з української мови та літератури (учні 11 класів ДПА з української мови у цей день проходять у форматі ЗНО).

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/zavershalni-etapy-pidgotovky-do-provedennya-zovnishnogo-nezalezhnogo-otsinyuvannya-v-kyyivskij-oblasti/