Академія

Жов 26 2015

Print this Запис

Засідання обласної школи передового педагогічного досвіду Бойко Тетяни Петрівни


CAM0095221 жовтня  2015 року на базі Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Києво-Святошинської районної державної адміністрації проведено заняття обласної школи передового педагогічного досвіду Бойко Тетяни Петрівни, заступника директора з навчально-виховної роботи, з теми «Вирішення науково-методичної проблеми як основа розвитку загальноосвітнього навчального закладу».

Розпочала засідання Бойко Тетяна Петрівна, яка зазначила, що об’єднавчою силою в педагогічному колективі, яка допомагає переорієнтуватися на новий підхід в організації навчально-виховного процесу, є саме робота над вирішенням педагогічної проблеми.

На засідання школи була запрошена керівник відділу фахового редагування видавництва педагогічної преси та літератури «Шкільний світ» Голубенко Марія Кирилівна, яка ознайомила слухачів школи з новими у педагогічній науці поглядами на реалізацію науково-методичної проблеми.

 У ході заходу Марія Кирилівна провела інтерактивне заняття, на якому  учасники обговорили етапи реалізації науково-методичної проблеми школи, обмінялися власним досвідом, виробили рекомендації щодо  оптимальних шляхів вирішення проблеми.

CAM00944   CAM00946

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/zasidannya-oblasnoyi-shkoly-peredovogo-pedagogichnogo-dosvidu-bojko-tetyany-petrivny/