Академія

Тра 05 2017

Print this Запис

Запрошуємо школи Київської області до участі у проекті Українського центру вивчення історії Голокосту

До уваги керівних і педагогічних працівників області!

Український центр вивчення історії Голокосту у 2016 році розпочав новий освітній дворічний проект з поширення освітніх матеріалів з протидії антисемітизму та ромофобії.

Метою цього проекту є поширення освітніх матеріалів з протидії антисемітизму та ромофобії, а також співпраця та обмін досвідом у сфері державної та недержавної програм підготовки вчителів.

У жовтні-листопаді 2016 року у межах проекту проведено семінари для методистів різних рівнів (післядипломної освіти, районних та міських методичних кабінетів), а також тренінги  для вчителів історії та гуманітарних предметів навчальних закладів України.

Втілення проекту та семінарів стало можливим завдяки підтримці німецької Фундації «Пам’ять, Відповідальність, Майбутнє» (Stiftung „Erinnerung, Verantwortung, Zukunkft“ – http://www.stiftung-evz.de)

29-30 травня 2017 року при змістовній підтримці УЦВІГу на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» для учителів суспільствознавчих предметів Київщини планується проведення 2-х денного навчального семінару-тренінгу.

Для участі у навчальному семінарі-тренінгу потрібно до 19 травня подати заявку за зразком.

 ЗАЯВКА

на участь у навчальному тренінгу з поширення освітніх матеріалів з протидії антисемітизму та ромофобії

 

Контактна особа – Бондарук Ірина Петрівна, завідувач відділу методики викладання суспільствознавчих предметів КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» (роб. тел. – 0(4563) 5-04-42, моб. тел. – 0971366608, bond_ir@ukr.net )

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/zaproshuyemo-shkoly-kyyivskoyi-oblasti-do-uchasti-u-proekti-ukrayinskogo-tsentru-vyvchennya-istoriyi-golokostu/