Академія

Кві 01 2016

Print this Запис

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі «Знайди героя Чорнобиля поруч»

 

Запрошуємо педагогічних працівників та учнів загальноосвітніх, позашкільних і професійно-технічних навчальних закладів Київщини до участі у Всеукраїнському конкурсі «Знайди героя Чорнобиля поруч».

Конкурс проводиться з 01 березня по 01 грудня 2016 року Національним музеєм «Чорнобиль» до 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи з метою вшанування героїзму та мужності учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і світлій пам’яті жертв трагедії.

Для участі в конкурсі необхідно написати розповідь про відомого Вам героя-чорнобильця, додати його фотосвітлини, цікаві документи та надіслати на адресу Національного музею «Чорнобиль» (буд. 1, пров. Хорива, Київ, 040171).

Історія нашої країни складається з доль її героїв, а творять історію звичайні люди своїм життям і своїми вчинками. Чорнобильська катастрофа – не виняток. Це сумна й трагічна сторінка історії нашої країни й народу, найжахливіша в історії людства техногенна катастрофа, яку ми не маємо права забути. Давайте разом складемо її літопис у долях учасників ліквідації наслідків аварії, які не вагаючись, самовіддано рятували свої країну від ядерної стихії у 1986-му, поклали своє здоров’я і, навіть, життя заради майбутнього, та віддамо їм належну пам’ять!

Інформаційні матеріали Конкурсу розміщено на сайті Національного музею “Чорнобиль”Konrurs_Znaidi_Inform

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/zaproshuyemo-do-uchasti-u-vseukrayinskomu-konkursi-znajdy-geroya-chornobylya-poruch/