Академія

Вер 22 2016

Print this Запис

Запрошуємо до участі у Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги 2016»

 

foto-na-storinku-ogoloshennya

Запрошуємо вихованців позашкільних, учнів загальноосвітніх і професійних навчальних закладів Київщини до участі у Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги», який буде проведено 3-5 листопада 2016 року в місті Львові відповідно до плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів із дітьми та учнівською молоддю на 2016 рік (наказ МОНУ від 25.12.2015 №1360).

Фестиваль має на меті пропагувати серед дітей та юнацтва кращі зразки мистецьких творів патріотичного спрямування, що розкривають героїчний шлях національно-визвольної боротьби українського народу в ХХ столітті, вивчати пісенну спадщину Січового Стрілецтва, Української Галицької Армії, Організації Українських Націоналістів, Української Повстанської Армії, а також сучасну українську молодіжну патріотичну пісню, що звучала під час Революції на Граніті, Помаранчевого та Євромайданів, Революції Гідності й АТО.

Основні номінації фестивалю: солісти-вокалісти; вокальні, вокально-інструментальні та вокально-хорові ансамблі; оркестри та інструментальні ансамблі. У межах фестивалю також буде проведено конкурси на кращу живописну, графічну, декоративно-тематичну композицію; героїко-патріотичну хореографічну композицію; конкурси авторської патріотичної пісні, художнього читання та авторської поезії.

Положення, умови проведення, терміни прийому заявок, контакти організаторів – на сайті фестивалю http://surmy-zvytyahy.in.ua.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/zaproshuyemo-do-uchasti-u-vseukrayinskomu-dytyacho-yunatskomu-festyvali-mystetstv-surmy-zvytyagy-2016/