Академія

Гру 23 2015

Print this Запис

Запрошуємо до участі у відеоконференції «Позашкільна освіта – 2015: виклики, підсумки, перспективи»

Вiдеоконф-Поз-Осв

Шановні колеги! Інформуємо, що 24 грудня 2015 року з 12.00 освітній портал «Педагогічна преса» транслюватиме відеоконференцію «Позашкільна освіта – 2015: виклики, підсумки, перспективи», організаторами якої є Міністерство освіти і науки України та Національний педагогічний університет ім. М.Драгоманова.

Мета заходу – підбиття підсумків діяльності позашкільних навчальних закладів за 2015 рік, окреслення траєкторії розвитку позашкільної освіти у 2016 році. Основні питання для обговорення: правове, організаційне, методичне, кадрове, фінансове забезпечення позашкільної освіти.

До участі у відеоконференції запрошені народні депутати України, представники профільних міністерств, відомств, вчені, працівники органів управління освітою, позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів, батьківська громадськість.

Долучайтесь до перегляду, ставте запитання, отримуйте відповіді в онлайн-режимі за посиланням http://pedpresa.ua/145407-vebinar-50.html

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/zaproshuyemo-do-uchasti-u-videokonferentsiyi-pozashkilna-osvita-2015-vyklyky-pidsumky-perspektyvy/