Академія

Жов 07 2016

Print this Запис

Започатковуємо нову форму співпраці з педагогічною громадськістю

Започатковуємо нову форму співпраці з педагогічною громадськістю – КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» виступить ресурсним майданчиком у створенні професійних педагогічних клубів Київщини і їх Асоціації, а також у сприянні їхній діяльності.

Ми допоможемо освітянам області створити розгалужену мережу неформальних освітньо-культурних організацій для педагогів кожного фаху. Діяльність професійних педагогічних клубів – це не лише нові педагогічні ідеї, а в першу чергу професійні інтереси та потреби педагогів, повноцінне професійне середовище з кожного фаху. Ресурсними майданчиками для професійних педагогічних клубів стануть методичні відділи нашого закладу, а рада Асоціацій та науково-методична рада Академії будуть організовувати свою роботу на партнерських умовах.

Ми готові надати організаційну підтримку ініціативним педагогам області, їхнім групам у створенні професійних педагогічних клубів, проведенні в листопаді 2016 року установчих зібрань та осінньої технологічної освітньої сесії.

Пропозиції просимо надсилати через систему on-line консультування на порталі Академії (http://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/smol-konsultuvannya-vzhe-diye/), а також до відділу координації методичної роботи.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/zapochatkovuyemo-novu-formu-spivpratsi-z-pedagogichnoyu-gromadskistyu/