Академія

Гру 23 2015

Print this Запис

Заняття обласної школи передового педагогічного досвіду Срібного Олександра Миколайовича, учителя фізики

1

22 грудня 2015 року на базі Фастівського навчально-виховного комплексу “Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9” відбулося чергове заняття обласної школи передового педагогічного досвіду Срібного Олександра Миколайовича, учителя фізики Фастівського навчально-виховного комплексу “Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9”.

Тема заняття: «Особливості організації  позаурочної роботи з фізики».

Керівник ОШППД Срібний О.М. ознайомив слухачів із принципами позаурочної роботи учнів з фізики та формам позаурочної роботи.

У практичній частині заняття ОШППД був проведений круглий стіл «Організація позакласної роботи з фізики» та практичний семінар «Експериментальні завдання в системі  навчання фізики в школі».

Під час роботи круглого столу слухачі ОШППД  визначили пріоритетні завдання для позаурочної роботи з фізики, які є важливим етапом у підготовці  учнів  до різноманітних навчальних конкурсів.

У практичній частині роботи ОШППД слухачі представили прилади, які були виготовлені ними та їхніми учнями у позаурочний час, та розглянули задачі з розв’язками фізичного експерименту. 

Творчі завдання слухачам:

1. Підготувати творчий звіт слухачів ОШППД  (за домашніми завданнями, одержаними на попередніх  заняттях).

2. Розробити узагальнюючі уроки до обраної  теми (9 клас).   Скласти систему диференційованих  завдань до обраної  теми (9 клас).

IMG_3434

IMG_3438

IMG_3442

IMG_3446

IMG_3449

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/zanyattya-oblasnoyi-shkoly-peredovogo-pedagogichnogo-dosvidu-sribnogo-oleksandra-mykolajovycha-uchytelya-fizyky/