Академія

Жов 13 2016

Print this Запис

Зафіксовано нове досягнення: 100 000 користувачів електронного освітнього ресурсу «Методичний порадник: організація та зміст освітнього процесу у 2016/2017 навчальному році»

Нам це вдалося! Сьогодні зафіксовано нове досягнення: 100 000 користувачів електронного освітнього ресурсу «Методичний порадник: організація та зміст освітнього процесу у 2016/2017 навчальному році», який розробили працівники Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти»!

Підтверджується прогноз про те, що за наявності академічної свободи педагога підвищиться роль науково-методичних установ неперервної освіти як консалтингових центрів. Відповідно зростає і рівень вимог до якості послуг, які пропонуються закладами післядипломної освіти.

Триває навчальний рік, водночас активно продовжується реформування освітнього простору України, що зумовлює необхідність подальшого супроводження професійної діяльності педагогів.
Саме тому колектив КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» продовжує роботу зі створення нових електронних освітніх ресурсів, зокрема:

  • інформаційної системи з питань нормативно-правового і навчально-методичного забезпечення діяльності навчальних закладів;
  • електронної бібліотеки цифрових об’єктів, у якій презентуватимуться кращі освітні практики.

Вже на початку наступного тижня на порталі Академії презентуємо вищезазначену інформаційну систему.

Наразі здійснюється її змістове наповнення, що забезпечить продовження системи роботи щодо оперативного інформування керівників і педагогічних працівників навчальних закладів про нові нормативно-правові документи з питань освітньої діяльності, а також науково-методичне супроводження їх упровадження у практичну діяльність.

Чекаємо на ваші нові перегляди, що спонукають нас до створення сучасних якісних електронних освітніх ресурсів, які допомагають вам змінювати освіту, упроваджувати нові підходи, управлінські рішення в практику роботи навчальних закладів.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/zafiksovano-nove-dosyagnennya-100-000-korystuvachiv-elektronnogo-osvitnogo-resursu-metodychnyj-poradnyk-organizatsiya-ta-zmist-osvitnogo-protsesu-u-2016-2017-navchalnomu-rotsi/