Академія

Лис 26 2015

Print this Запис

XV Всеукраїнський конкурс «Молодь – енергетиці України 2015»

energetika

Запрошуємо учнів загальноосвітніх і вихованців позашкільних навчальних закладів Київщини до участі в XV Всеукраїнському конкурсі «Молодь – енергетиці України 2015», що проводиться Міністерством енергетики та вугільної промисловості України за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національної академії наук України.

Мета конкурсу полягає в широкому залученні молоді до вирішення проблем паливно-енергетичного комплексу України; підвищенні економічності та надійності вітчизняної енергетики; впровадженні нових енергозберігаючих та екологічно чистих технологій.

Конкурс проводиться за номінаціями:

  • «Дослідницькі роботи»: «Паливно-енергетичні ресурси», «Теплова енергетика», «Нетрадиційні та відновлювальні джерела енергії», «Електро­енергетика», «Екологія», «Економіка енергетики», «Енергозбереження»;
  • «Твори-есе»: «Енергозбереження – твоє майбутнє та майбутнє твоєї країни», «Енергозбереження – справа кожного», «Збережи енергію – збережи життя», «Енергозбереження – малі кроки до великої цілі», «Альтернативні джерела енергії – енергія ХХI століття».

Учасникам конкурсу необхідно:

  • до 15 грудня 2015 року надіслати анкету учасника (форма додається) на електронну пошту організаційного комітету t.baziuk@kpi.ua ;
  • до 28 грудня 2015 року надіслати роздруковану конкурсну роботу та анкету учасника на поштову адресу: 03056, м. Київ, вул. Борщагівська, 115, к. 315 (з поміткою на конверті «Конкурс «Молодь – енергетиці України 2015 (учні)».

 

Умови конкурсу

Анкета учасника

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/xv-vseukrayinskyj-konkurs-molod-energetytsi-ukrayiny-2015/