Академія

Жов 05 2015

Print this Запис

XII-й Міжнародний Білоцерківський марафон

4 жовтня 2015 року в м. Біла Церква відбувся 12-й Міжнародний Білоцерківський марафон. Цей марафон вважається найстарішим марафоном в Україні.

В рамках Білоцерківського марафону проводився також і чемпіонат України по марафонському бігові, де відбиралися спортсмени до збірної України на Олімпійські Ігри в Ріо-де-Жанейро 2016 року.

Траса проведення змагань з 2008 року проходить по 5-ти кілометровому кругу центрального проспекту міста і сертифікована Міжнародною федерацією легкої атлетики. Європейська Асоціація легкої атлетики присвоїла пробігу максимальні 5 зірок за стандартами безпеки і якості.

Першим на марафонській дистанції 42,195 км був наш земляк, житель Білої Церкви Олефіренко Ігор з фінішним часом 02:12:03.86. Вітаємо Ігоря Олефіренка, його тренера Сергія Романчука з перемогою.

Хочеться нагадати, що на сьогоднішній день м. Біла Церква має діючого рекордсмена України з марафонського бігу  Баранівського Дмитра ( час 2:07:15). Результат Дмитра є кращим на території колишнього Радянського Союзу — це означає, що Біла Церква «тримає» рекорд 1/6 частини світу.

В організації і проведенні 12-го Міжнародного Білоцерківського марафону активну участь брали в якості волонтерів працівники КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» :

Лакіза Олексій, Качуровський Віктор, Перебийніс Віктор, Скуба Олександр, Цимбал Олег, Приймаченко Олександр, Атаманенко Андрій, Охрончук Валентина, Добиш Юлія,Гребенчук Ліля.

Керівництво, організацію та безпеку на трасі марафону здійснював  начальник траси 12-го Міжнародного Білоцерківського марафону, наш колега  Віктор Бондар.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/xii-j-mizhnarodnyj-bilotserkivskyj-marafon/