Академія

Лип 26 2017

Print this Запис

Вийшли друком навчально-методичні посібники для впровадження на курсах підвищення кваліфікації вчителів і працівників психологічної служби галузі освіти

ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України повідомляє, що у рамках співпраці Дитячого фонду ЮНІСЕФ з Національним університетом «Києво-Могилянська академія» за підтримки Міністерства освіти і науки України реалізується проект «Комплексна психосоціальна підтримка та допомога найуразливішим групам населення поблизу лінії зіткнення». Метою якого стало створення унікальних методик створення безпечного середовища в навчальному закладі через надання психосоцІальної підтримки дітям, які постраждали внаслідок військового конфлікту в Україні.

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 17.11.2014 №1/9-596 «Про сприяння впровадженню заходів щодо соціально-педагогічної та психологічної роботи з дітьми, які мають високій рівень стресу» науковці Центру психологічного здоров’я та психосоціального супроводу НаУКМА та Українського НМЦ практичної психології і соціальної роботи розробили два навчально-методичних посібники для впровадження на курсах підвищення кваліфікації вчителів й працівників психологічної служби галузі освіти.

Навчально-методичні посібники пройшли незалежну експертизу та були розглянути на засіданні комісії з післядипломної педагогічної освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України з висновком «Схвалено для використання» (протокол №1 від 19.06,2017). А саме:

  1. Підготовка вчителів до розвитку життєстійкості / стресостійкості у дітей в освітніх навчальних закладах / С. О. Богданов, А. М. Гірник, О. В. Залеська, І. В. Іванюк, В. В. Соловйова, В. А. Чернобровкіна, В. М. Чернобровкін. – К.: Пульсари, 2017. (лист ІМЗО від 27.06.2017 №21.1/12-Г-301).
  2. Корекційно-розвиткова програма формування стійкості до стресу у дітей дошкільного віку та школярів «Безпечний простір» / С. О. Богданов, Т. Б. Гніда, О, В. Залеська, Н. В. Лунченко, В. Г. Панок, В, В. Соловйова. – К.: Гліф-Медіа, 2017. (лист ІМЗО від 27.06.2017 №21/12-Г-300).

ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України просить сприяти використанню вищезазначених навчально-методичних посібниках під час проведення навчальних занять у межах регіональних курсів підвищення кваліфікації педагогічних працівників та співробітників психологічної служби системи освіти.

У липні – серпні 2017 року посібники будуть надіслані в регіональні інститути післядипломної педагогічної освіти. Протягом 2017/2018 навчального року будуть проведені тренінги для викладачів регіональних інститутів післядипломної педагогічної освіти з використанням розроблених матеріалів на практиці, які проводитимуть сертифіковані тренери НаУКМА.

З робочими питаннями щодо організації тематичних тренінгів та отримання навчально-методичних посібників звертайтесь до менеджера проекту Іванюк Ірини Володимирівни (контактні телефони: (095) 330 92 69, (068) 579 13 23 або електрона пошта: irinaivanyuk72@gmail.com).

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vyjshly-drukom-navchalno-metodychnyh-posibnyky-dlya-vprovadzhennya-na-kursah-pidvyshhennya-kvalifikatsiyi-vchyteliv-i-pratsivnykiv-psyhologichnoyi-sluzhby-galuzi-osvity/