Академія

Гру 02 2015

Print this Запис

Науково-методичні заходи від видавництва “Макміллан” для учителів англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів

 

Інформація про заходи від видавництва "Макміллан" проведені в грудні 2015 року:

2 грудня. Вебінар (Україна) на тему: "Стратегії підготовки учнів до ЗНО та ДПА з англійської мови. Розділ ІІІ: Письмо". Деталі на сайті www.macmillanukraine.com у розділі "Заходи".

8 грудня. Щорічна конференція для викладачів англійської мови IATEFL, програма якої передбачала виступи методистів «Макміллан»  на тему: "Стратегії виконання завдань ЗНО з англійської мови". Деталі на сайті www.macmillanukraine.com у розділі "Заходи".

16 грудня. Регіональний вебінар на тему: "Як підготувати учнів до ДПА та ЗНО. Розділ 1: Читання". Семінар проводився Інна Нестоїтер, методистом видавництва. (Для вчителів міста Києва, Черкас, Чернівців, Івано-Франківська та їх областей). Деталі на сайті www.macmillanukraine.comу розділі "Заходи" на сторінці даного заходу.

Акція від компанії "Єврокнига" та магазину "Британська Книга" (м. Одеса, вул. Коблевська, 47; тел. 048 726 40 87): лише 4, 5 та 6 грудня знижка 25% на всю продукцію видавництва "Макміллан".

Повідомляємо про акцію від компанії ТСП: Грандіозний новорічний розпродаж з 7 грудня на підручники видавницва "Макміллан". Перелік книг Ви знайдете на сайті www.macmillanukraine.com на головній сторінці та в розділі "Заходи". Ціни та детальна інформація на сайті http://tsp-books.com/storinka-metodysta/informatsijni-lysty/?pbl_id=2 

Нагадуємо, що всі попередні міжнародні вебінари та ті, що були проведені спеціально для України, Ви можете ще раз переглянути в архіві на сайті www.macmillanukraine.com у розділі "Заходи",  далі "Архів".

Слідкуйте за новинами видавництва «Макміллан»на сайті: www.macmillanukraine.com

та на сторінці Facebook: Macmillan Education Ukraine

With Learners for Life!

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vydavnytstvo-makmillan-zaproshuye-uchyteliv-anglijskoyi-movy-vidvidaty-naukovo-metodychni-zahody/