Академія

Лис 27 2015

Print this Запис

Всеукраїнський відкритий дитячо-юнацький фестиваль-конкурс естрадної пісні «Різдвяна зіронька-2016»

logo-golovna

Запрошуємо талановитих дітей та учнівську молодь Київщини до участі у Всеукраїнському відкритому дитячо-юнацькому фестивалі-конкурсі естрадної пісні «Різдвяна зіронька», який буде проведено 15-18 січня 2016 року у м. Мукачеві Закарпатської області Українським державним центром позашкільної освіти МОН України спільно з Мукачівським Будинком школярів.

Мета фестивалю: підтримка, розвиток та популяризація вокального мистецтва; естетичне, національно-патріотичне, духовне виховання підростаючого покоління; збагачення юних виконавців естрадної пісні новими творчими здобутками.

До участі у фестивалі запрошуються учні (вихованці) позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів віком від 6 до 21 року включно, а саме: солісти, дуети, тріо та вокальні  гурти  (до 8 учасників).

Для участі у фестивалі необхідно до 08 грудня 2015 року подати заявку на електронну адресу організаційного комітету BSH.07@mail.ru.

Умови проведення

Анкета-заявка

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vseukrayinskyj-vidkrytyj-dytyacho-yunatskyj-festyval-konkurs-estradnoyi-pisni-rizdvyana-zironka-2016/