Академія

Сер 14 2017

Print this Запис

Всеукраїнський вебінар «Конструктор LEGO як освітній ресурс 21 століття у початкових класах. Міжнародна програма FIRST LEGO League Junior»

 

17 серпня 2017 року Інститут модернізації змісту освіти спільно з Громадською організацією «Інноваційні освітні технології» проводить Всеукраїнський вебінар «Конструктор LEGO як освітній ресурс 21 століття у початкових класах. Міжнародна програма FIRST LEGO League Junior».

Учасники вебінару ознайомляться:
– з конструктором LEGO як інноваційним інструментом реалізації компетентнісного підходу у початковій школі;
– з Всеукраїнським фестивалем «FIRST LEGO League Jr.» для дітей 6-10 років;
– з умовами гранту від Благодійного Фонду LEGO Foundation на який можуть подаватися загальноосвітні, позашкільні навчальні заклади державної форми власності тощо.

До участі у вебінарі запрошуються педагоги позашкільних навчальних закладів, вчителі початкової школи, керівники навчальних закладів та зацікавлені особи.

Вебінар відбудеться 17 серпня 2017 року о 12.00. Для участі та отримання матеріалів необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням: goo.gl/41Mst7

Напередодні вебінару на зареєстровану електрону адресу учасника буде надіслано повідомлення з посиланням, за яким необхідно перейти для участі у вебінарі.

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vseukrayinskyj-vebinar-konstruktor-lego-yak-osvitnij-resurs-21-stolittya-u-pochatkovyh-klasah-mizhnarodna-programa-first-lego-league-junior/