Академія

Тра 05 2017

Print this Запис

Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право!»

Головне територіальне управління юстиції в Київський області інформує, що відповідно до листа Міністерства юстиції України від 12 квітня 2017 року № 430/28.0/32-17 Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України з 18 квітня до 03 червня 2017 року проводиться Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право!» до Дня захисту дітей.

Мета Конкурсу – розвинути морально-етичні якості дітей, сформувати в дітей, підлітків та старшокласників позитивний образ права як державного інституту, виховання почуття важливості прав дитини; соціальна підтримка талановитих учнів, сприяння їхній самореалізації та творчому розвитку, активне залучення до соціально вагомої діяльності.

На Конкурс подаються індивідуально підготовлені малюнки вихованців та роботи дитячих колективів (не більше 3 дітей), пов’язані із загальною тематикою Конкурсу.

Конкурс проводиться в номінаціях:

Молодша група (6-10 років). Індивідуальна робота.

Молодша група (6-10 років). Колективна робота.

Середня група (10-14 років). Індивідуальна робота.

Середня група (10-14 років). Колективна робота.

Старша група (14-18 років). Індивідуальна робота.

Старша група (14-18 років). Колективна робота.

Конкурсні роботи повинні бути виконані в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка, комп’ютерна графіка) у форматі А4.

Просимо сприяти участі учнів загальноосвітніх навчальних закладів у зазначеному Конкурсі.

Конкурсні роботи та заявки (ПІБ конкурсанта, дата народження, контактний телефон, домашня адреса, назва навчального закладу, назва номінації, назва конкурсної роботи) необхідно надіслати до 13 травня 2017 року на адресу організаційно-масового відділу КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» за адресою: м. Біла Церква, вул. Б. Хмельницького, 42/41, 09100 (можливий варіант доставки кур’єрською службою «Нової пошти»).

Контактна особа – Нижник Ольга Вікторівна (097-43-41-197).

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vseukrayinskyj-konkurs-shkilnyh-malyunkiv-ya-mayu-pravo/