Академія

Чер 10 2016

Print this Запис

Всеукраїнський конкурс із флористики та фітодизайну

До уваги керівників загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, учителів природничих дисциплін, керівників гуртків еколого-натуралістичного напряму!

Повідомляємо, що Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді в червні-вересні 2016 року проводить Всеукраїнський конкурс із флористики та фітодизайну за темою «Квіткова симфонія», а його учасники будуть змагатися в двох творчих номінаціях: «Квіткові килими» та «Флористична архітектура».

fitodizain

Мета конкурсу: формування екологічної та естетичної культури юного покоління; пошук і підтримка обдарованої учнівської молоді, її залучення до художнього оформлення інтер’єрів навчальних закладів засобами мистецтва  флористики; вивчення та поширення кращого досвіду створення художнього образу інтер’єру навчального закладу.

До участі в Конкурсі запрошуються індивідуальні учасники або команди творчих учнівських об’єднань загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. До складу команди входять 3-5 осіб (2-4 учні віком від 13 до 18 років включно та один керівник).

Конкурс проводиться в 2 етапи:

  • І етап – відбірковий (заочний) – відбудеться до 05 серпня 2016 року;
  • ІІ етап – фінальний (очний) – з 13 по 15 вересня 2016 року в м. Києві.

Для участі у відбірковому етапі Конкурсу необхідно до 05 серпня 2016 року надіслати заявку та конкурсний проект на електронну адресу: cvetic@nenc.gov.ua або на поштову адресу: Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, вул. Вишгородська, 19, м. Київ, 04074 (на конверті зробити напис «Флористика та фітодизайн»). Зразок заявки представлено в Положенні про проведення Конкурсу. Організаційний комітет проведе відбір учасників фінального (очного) етапу Конкурсу за представленими матеріалами, а його результати будуть оприлюднені до 12 серпня 2016 року на сайті НЕНЦУМ за адресою www.nenc.gov.ua.

Під час фінального етапу програмою Конкурсу передбачається створення декоративних композицій (квіткового килима чи квіткової скульптури з попередньо розроблених ескізів і підготовленого матеріалу) та їх творчий захист. Для композицій можна використовувати виконані заздалегідь заготовки, готовність яких сягає до 50 відсотків. Розмір конкурсного квіткового килима має бути 1,2×1,2 м, а висота квіткової скульптури не менше ніж 1 м. Природний матеріал (квіти, листя, мох, плоди тощо) складає не менше 70 відсотків декоративної композиції.

 

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vseukrayinskyj-konkurs-iz-florystyky-ta-fitodyzajnu/