Академія

Лис 23 2015

Print this Запис

Всеукраїнський конкурс екологічних проектів «ЕКОклас»

Третій Всеукраїнський конкурс екологічних проектів «ЕКОклас»

Логотип - ЕКО-Клас

Запрошуємо учнів загальноосвітніх і вихованців позашкільних навчальних закладів Київщини, їхніх педагогів та батьків до участі у Всеукраїнському конкурсі екологічних проектів «ЕКОклас», що проводиться з 16 листопада 2015 року по 05 квітня 2016 року Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України, торговельною мережею «Фокстрот. Техніка для дому» за підтримки Інституту модернізації змісту освіти МОН України.

Мета конкурсу: підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів; формування екологічної культури, ціннісного ставлення до природи й довкілля, активної життєвої позиції дітей та юнацтва; об’єднання різних поколінь українців у практичній діяльності задля поліпшення стану навколишнього середовища та мінімізації впливу людини на довкілля.

Конкурс проводиться за номінаціями:

  • «ЕКОкласний колектив»;
  • «ЕКОкласна сім’я».

До участі у номінації «ЕКОкласний колектив» запрошуються учнівські колективи 1-11 класів, вихованці гуртків, творчих об’єднань віком від 6 до 17 років включно та їхні вчителі (керівники гуртків); до участі у номінації «ЕКОкласна сім’я» запрошуються родини – діти з батьками або родичами.

Лист НЕНЦУМ МОН України "Про проведення ІІІ Всеукраїнського конкурсу ЕКОклас" 
Умови проведення третього національного конкурсу «ЕКОклас» 
Вимоги до презентації-звіту дитячого колективу 
Вимоги до презентації-звіту родини
Критерії оцінки матеріалів

Веб-сторінка конкурсу http://www.foxtrot.com.ua/ecoclass

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vseukrayinskyj-konkurs-ekologichnyh-proektiv-ekoklas/