Академія

Лют 17 2016

Print this Запис

Всеукраїнський фестиваль педагогічної майстерності «Гуманізація освітнього простору: з Україною в серці!»

З метою виявлення, пропагування інноваційних ідей та освітніх технологій, поширення творчих здобутків, упровадження перспективного педагогічного досвіду в практику роботи навчальних закладів, творчої реалізації ідей патріотичного та громадянського виховання проводиться

ІІ Всеукраїнський фестиваль педагогічної майстерності
«Гуманізація освітнього простору: з Україною в серці!»

6832

Завдання Фестивалюпоширення нових педагогічних ідей, виявлення творчих педагогів, які здійснюють інноваційну діяльність, на практиці розв’язують завдання модернізації змісту освіти, педагогічних процесів у межах діяльності навчального закладу; підтримка та заохочення педагогічних та бібліотечних працівників, навчальних закладів, які активно і творчо впроваджують у практику своєї роботи гуманістичні ідеї патріотичного і громадянського виховання, новітні педагогічні ідеї, форми і методи, що спрямовані на підвищення ефективності навчально-виховного процесу.

До участі у Фестивалі запрошуються педагогічні колективи, педагоги, бібліотечні працівники дошкільних, позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності, які активно здійснюють діяльність щодо розвитку творчого, інтелектуального, духовного та фізичного потенціалу дітей і учнів.

На Фестиваль подаються текстові й ілюстративні оригінальні матеріали, які висвітлюють ефективні технології розвитку, навчання й виховання дітей і учнів – як цілісно (детальний опис технології та її застосування), так і фрагментарно (конспекти уроків, майстер-класів, сценарії освітніх заходів, результати проведення педагогічних експериментальних досліджень, добірки вправ, завдань, ігор тощо).

Термін проведення Фестивалю.

  • з 01 лютого до 20 березня 2016 р. – приймання заявок та матеріалів Фестивалю міським оргкомітетом Фестивалю;
  • з 20 березня до 01 квітня 2016 р.– розгляд матеріалів експертною комісією та фаховими експертними групами.
  •  01 квітня 2016 року – подання матеріалів і заявок на обласний етап Фестивалю до КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти»
  • з 01 квітня до 01 травня – розгляд матеріалів обласною експертною комісією та укладання тематичних збірників із кращих робіт.

За результатами розгляду матеріалів експертною комісією будуть визначені лауреати в кожній номінації.

Заявка (приклад назви файлу – ivanov_zayavka.doc) та матеріали учасників (приклад назви файлу – ivanov_materiali.doc) з позначкою «На Фестиваль» подаються до організаційного комітету  міста і області за адресою: 73034 м. Херсон, вул. Покришева, 41, КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», (0552) 37-02-00, Роздорожня Вікторія Вікторівна, 066 7561417; academy.kherson@gmail.com.

У заявці обов'язково зазначається, на яку номінацію висуваються матеріали.

12-13 травня 2016 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбудеться заключний тур Фестивалю, на якому будуть оголошені лауреати. Проведення заключного туру передбачає організацію виставок-інсталяцій інноваційних проектів, презентацій, авторських творчих майстерень, майстер-класів лауреатів фестивалю, зустрічі з видатними науковцями України, проведення дискусійних клубів.

Детальна інформація – у листі

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vseukrayinskyj-festyval-pedagogichnoyi-majsternosti-gumanizatsiya-osvitnogo-prostoru-z-ukrayinoyu-v-sertsi/