Академія

Бер 15 2016

Print this Запис

Всеукраїнський фестиваль-огляд кращого досвіду роботи з навчання англійської мови у дошкільних навчальних закладах “Hello English”

Відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України на 2016 рік у рамках реалізації ініціативи Президента України щодо проголошення 2016 року роком англійської мови в Україні у період з 10 березня до 10 червня в режимі он-лайн відбуватиметься Всеукраїнський фестиваль-огляд кращого досвіду роботи з навчання англійської мови у дошкільних навчальних закладах “Hello English”.

imagesМета заходу – забезпечення якісної реалізації варіативної складової Базового компонента дошкільної освіти у частині навчання дітей іноземних мов, активізація освітньої роботи дошкільних навчальних закладів із зазначеного напряму, виявлення і популяризація перспективного педагогічного досвіду, інноваційних освітніх технологій (Лист МОН № 1/9-104 від 29.02.16 року).

Запрошуємо педагогів дошкільних навчальних закладів (навчально-виховних комплексів) різних типів і форм власності прийняти участь у фестивалі-огляді (за бажанням). Матеріали подаються на платформу проведення заходу Освітній портал “Педагогічна преса”.

З Інструкцією щодо розміщення матеріалів та порядку голосування можна ознайомитись за посиланням: http://pedpresa.ua/festival-3 (телефони для довідок (044) 456-37-11 – видавництво).

Лист МОН України від 29.02.2016 №1/9-104

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vseukrayinskyj-festyval-oglyad-krashhogo-dosvidu-roboty-z-navchannya-anglijskoyi-movy-u-doshkilnyh-navchalnyh-zakladah-hello-english/