Академія

Гру 29 2015

Print this Запис

Всеукраїнська олімпіада «Іспанія та іспаномовний світ»

Історичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кафедра нової та новітньої історії зарубіжних країн спільно з Посольством Королівства Іспанія в Україні та Асоціацією іспаністів  України проводять Всеукраїнську олімпіаду «Іспанія та іспаномовний світ» для учнів середніх шкіл (10 – 11 класи).

Олімпіада проходить у два етапи:

І етап

Старшокласникам пропонується підготувати та надіслати до журі конкурсу есе до 10 сторінок друкованого тексту за такими напрямами:

а)     Іспанія та іспаномовний світ: минуле та сьогодення;

б)    зовнішня політика Іспанії та латиноамериканських країн;

в)     українсько-іспанські відносини;

г)     українці в Іспанії та латиноамериканських країнах;

д)    культура, література, мистецтво Іспанії та латиноамериканських країн.

Конкретна тема есе в межах цих напрямів визначається автором.

Есе приймаються з 15 грудня 2015 року до 25 лютого 2016 року за електронними адресами competition.kny@gmail.comolegmashev@ukr.net

Телефон для довідок:

066 771 56 57 Клюкало Марія Володимирівна;

068 352 52 85 Машевський Олег Петрович

Обсяг есе має бути  не більше 10сторінок (включаючи список джерел та літератури) Використовується шрифт TimesNewRoman. Відстань між рядками – 1,5 інтервали комп’ютерного стандарту, кегль 14, поля: верхнє і нижнє – 20 мм, ліворуч – 25 мм, праворуч – 15 мм.Робота має містити перелік використаної літератури.

На першомуаркушівгорі автором обов’язкововказується:

–       назва олімпіади, напрям, тема есе;

–       прізвище, ім’я, по батькові автора;

–       навчальний заклад, у якому автор навчається; населений пункт, район, область;

–       контактний телефон фіксованого чи мобільного зв’язку;

–       електронна адреса.

ІІ етап

Кращі есеїсти, яких відбере журі конкурсу, запрошуються до участі в фіналі Олімпіади, який відбуватиметься на Історичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка 12 березня 2016 року о 12 годині в аудиторії 349 (м. Київ, вул. Володимирська 60, Головний (червоний) корпус Київського національного університету імені Тараса Шевченка). Фінальна стадія Олімпіади передбачає виконання тестових і творчого завдань.

Нагородження переможців відбуватиметься 29 березня 2016 року о 12 годині в аудиторії 349.Переможці отримають призи та грамоти від Посольства Королівства Іспанія в України, Iсторичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка,  Асоціації іспаністів  України.

До оргкомітету та журі Oлімпіади увійшли представники Посольства Королівства Іспанія в Україні, Історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Асоціації іспаністів України.

Участь у Олімпіаді не передбачає додаткових балів для вступу на Історичний факультет КНУ у 2016 році.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vseukrayinska-olimpiada-ispaniya-ta-ispanomovnyj-svit/