Академія

Бер 23 2017

Print this Запис

Всеукраїнська (командна) студентська олімпіада з програмування

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки від 17.03.2017 № 414, листа ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти” в базових вищих навчальних закладах усіх обласних центрах України 25 березня 2017 року відбудеться І етап Всеукраїнської (командної) студентської олімпіади з програмування, ІІ етап та фінал якої буде проведено у вересні – жовтні 2017 року.

До участі у студентській олімпіаді запрошуються команди учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів, учасники та призери ІІІ, ІV етапів Всеукраїнських шкільних олімпіад з інформатики та інформаційних технологій, учні професійно-технічних навчальних закладів.

Участь у змаганнях олімпіади є безкоштовною, але фінансова підтримка з бюджетних коштів для компенсації супутніх витрат (проїзд, харчування тощо) не забезпечується.

Отримати більш детальну інформацію про олімпіаду можна на сайті icpc.org.ua (у розділі Документи-Нормативні), на якому до 23 березня  2017 р. необхідно здійснити реєстрацію для участі в олімпіаді, а також у відповідального за даний напрямок олімпіади Антонової Альфії Раісівни (тел.: (067) 982-40-34, e-mail: abantonova@i.ua) і у обласних координаторів І етапу.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vseukrayinska-komandna-studentska-olimpiada-z-programuvannya/