Академія

Січ 12 2016

Print this Запис

Впровадження освітнього модуля «Основи стратегії сталого розвитку в Україні»

До уваги керіників загальноосвітніх закладів та педагогічних працівників!

Пропонуємо Вам долучитися до впровадження освітнього модуля «Основи стратегії сталого розвитку в Україні», який було розроблено в рамках проекту «Інтеграція положень Конвенцій Ріо у національну політику України» Програми розвитку Організації об’єднаних націй в Україні.

educational module for schoolsМодуль «Основи стратегії сталого розвитку в Україні» розраховано для роботи з учнями 10 класу, які вже мають знання та навички з природничих, економічних та правових галузей знань. Зміст навчального матеріалу модуля сприятиме набуттю учнями знань та навичок, необхідних для прийняття рішень у майбутній професійній діяльності згідно з принципами сталого розвитку. 

Для вчителів, які братимуть участь у цій діяльності, буде проведено семінар-тренінг щодо кращих практик викладання сталого розвитку та надано пакет методичних матеріалів (друковані видання та інформація в електронному вигляді).

Для участі у роботі над модулем просимо надіслати на електронну адресу vel@ecoleague.net

до 12 січня 2016 р. заповнену реєстраційну форму.

Завантажити Реєстраційна форма

Завантажити Програма освітнього модуля «Основи стратегії сталого розвитку в Україні»

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vprovadzhennya-osvitnogo-modulya-osnovy-strategiyi-stalogo-rozvytku-v-ukrayini/