Академія

Бер 10 2017

Print this Запис

Восьма міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017»

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас 16-18 березня 2017 р. взяти участь у роботі Восьмої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2017» та П’ятої міжнародної виставки освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Організатори: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Учасники виставки є: вищі навчальні заклади та наукові установи; закордонні навчальні заклади, міжнародні освітні агенції, представництва; загальноосвітні, дошкільні та позашкільні заклади освіти, обласні та міські управління (департаменти) освіти; професійно-технічні навчальні заклади та науково-методичні центри професійно-технічної освіти; виробники та постачальники засобів навчання, проектів, програм і рішень для галузі освіти, фонди, асоціації, видавництва, освітні портали.

Під час виставки відбудуться наступні заходи:

Рейтинговий виставковий конкурс з нагородженням Гран-Прі «Лідер вищої освіти», «Лідер післядипломної освіти», «Лідер міжнародної діяльності», «Лідер наукової та науково-технічної діяльності», «Лідер професійно-технічної освіти».

Конкурси з тематичних номінацій із нагородженням золотими, срібними та бронзовими медалями.

Вручення Сертифікату «Якість наукових публікацій» за показниками рейтингу міжнародної наукометричної бази даних Scopus.

Виставку супроводжуватиме змістовна тематична програма, яка включає конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, панельні дискусії за участю директорів і провідних науковців Національної академії педагогічних наук України, керівників і фахівців Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, органів державної влади і управління, практичних працівників галузі освіти, представників закордонних навчальних закладів і міжнародних представництв, батьків, учнів, студентів і широкої громадськості.

Виставка працюватиме у Київському Палаці дітей та юнацтва за адресою: м. Київ, вул. І. Мазепи, 13 (станція метро «Арсенальна»).

Вхід вільний.

З програмою роботи виставки можна ознайомитись за посиланням: http://vsosvita.com.ua/index.php/uk/home/program

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vosma-mizhnarodna-vystavka-suchasni-zaklady-osvity-2017/