Академія

Кві 06 2018

Print this Запис

Вітаємо учнівську молодь Київщини – переможців заключного (загальнонаціонального) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів!

Вітаємо учнівську молодь Київщини – переможців заключного (загальнонаціонального) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів – усіх тих, хто в нелегких випробовуваннях виборов перемогу для себе, своїм досягненням уклонився батькам за їхню турботу, тепло і ласку, утвердив невтомну працю свого наставника, а ще – вніс свій посильний вклад в історію рідного краю.

Київщину на заключних змаганнях представляв 91 учасник. Учні закладів загальної середньої освіти області  вибороли 42 перемоги на всеукраїнському етапі інтелектуальних змагань (2015/2016 н.р. – 35 переможців, 2016/2017 н.р. – 39). За цими результатами – працелюбність, старанність, наполегливість, значні зусилля, відповідальність кожного учня; віра у свого вихованця, наставництво, копітка праця, мудрість і витримка їхніх педагогів; допомога методичних працівників, педагогів і науковців, які проводили тренувальні збори, співробітників КВНЗ КОР “Академія неперервної освіти” – керівників команд учасників олімпіад.

Ми пишаємося тими, хто в чесних змаганнях виборов І місце в заключному етапі олімпіад:

з екології:

– Андрієвська Вікторія Борисівна, учениця 10 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 7 Переяслав-Хмельницької міської ради;

із географії:

– Пасілецький Віктор Володимирович, учень 10 класу Броварської гімназії ім. С.І. Олійника Броварської міської ради;

із біології:

– Мачулін Данііл Сергійович, учень 9 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей – Мала академія наук» Білоцерківської міської ради.

Власні досягнення в історію краю внесли й ті учні, хто цього року в заключному етапі олімпіади здобув диплом переможця ІІ ступеня, а саме:

з української мови і літератури:

– Угнівенко Аліна Олександрівна, учениця 10 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Переяслав-Хмельницької міської ради;

із географії:

– Мирончук Дмитро Олександрович, учень 8 класу Глибоцької загальноосвітньої школи I-III ступенів Бориспільської районної ради;

– Андрущенко Василь Ігорович, учень 9 класу Бородянської спеціалізованої загальноосвітньої школи закладу І-ІІІ ступенів № 2;

– Скварчинський Андрій Іванович, учень 10 класу Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Васильківської міської ради;

з історії:

– Михальченко Владислав Русланович, учень 9 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Білоцерківської міської ради;

– Вадзінський Іван Анатолійович, учень 9 класу навчально-виховного комплексу «Узинська гімназія» Білоцерківської районної державної адміністрації;

– Ващенко Максим Анатолійович, учень 11 класу Бородянської спеціалізованої загальноосвітньої школи закладу І-ІІІ ступенів № 2;

з англійської мови:

– Душа Діна Євгенівна, учениця 11 класу Бучанської Української гімназії;

з іспанської мови:

– Кулакевич Оксана Володимирівна, учениця 11 класу Тарасівського навчально-виховного комплексу Броварського району;

із біології:

– Трохимчук Роман Павлович, учень 11 класу Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації;

– Шматков Максим Валерійович, учень 11 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І ступеня» Бориспільської міської ради;

– Кохан Аліна Анатоліївна, учениця 10 класу Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації;

– Тяско Антон Васильович, учень 10 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Переяслав-Хмельницької міської ради;

– Романенко Вероніка Михайлівна, учениця 8 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 ім. генерал-полковника Геннадія Воробйова Білоцерківської міської ради;

– Шабельник Руслана Петрівна, учениця 8 класу Броварської гімназії ім. С.І.Олійника Броварської міської ради;

з економіки:

– Рурак Катерина Миколаївна, учениця 10 класу Ставищенського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – педагогічний ліцей» № 1 Ставищенської районної ради;

із хімії:

– Михайлюк Дмитро Олександрович, учень 7 класу Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 з поглибленим вивченням слов’янських мов Білоцерківської міської ради;

із правознавства:

– Лавренюк Анна Вадимівна, учениця 10 класу Ставищенського навчально-виховного комплексу №1 Ставищенської районної ради;

із мова іврит та єврейської літератури:

– Тікотцькі Хая, учениця 8 класу Приватного навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дитячий садок «Міцва-613» Києво-Святошинського району.

Не менш вагомими та значимими є досягнення школярів, які здобули диплом переможця ІІІ ступеня у змаганнях:

з української мови і літератури:

– Підгорна Олександра Русланівна, учениця 11 класу Узинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Білоцерківської районної державної адміністрації;

– Груша Анастасія Григорівна, учениця 11 класу Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22 Білоцерківської міської ради;

з іспанської мови:

– Волочай Діана Андріївна, учениця 10 класу Іванківського районного ліцею Іванківської районної державної адміністрації;

– Юрківська Вікторія Віталіївна, учениця 11 класу Іванківського районного ліцею Іванківської районної державної адміністрації;

– Кимак Віра Василівна, учениця 11 класу Комунального закладу Київської обласної ради «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат – ІІ-ІІІ ступенів – Центр реабілітації»;

із правознавства:

– Верещинська Софія Вікторівна, учениця 9 класу Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов;

з історії:

– Мудра Катерина Володимирівна, учениця 8 класу Трушківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білоцерківської районної державної адміністрації;

– Липовенко Аліна Вікторівна, учениця 9 класу Рокитнянської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 2 Рокитнянської районної державної адміністрації;

із географії:

– Борук Гліб Олександрович, учень 9 класу Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Києво-Святошинської районної державної адміністрації;

– Пономаренко Дмитро Сергійович, учень 11 класу Фастівського навчально-виховного комплексу «Ліцей інформаційних технологій – спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9» Фастівської міської ради;

із фізики:

– Марченко Марк Костянтинович, учень 9 класу Боярського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» Києво-Святошинської районної державної адміністрації;

з екології:

– Бубнова Ірина Віталіївна, учениця 11 класу Комунального закладу Миронівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» Миронівської районної ради;

із біології:

– Камкова Валентина Дмитрівна, учениця 10 класу Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Білоцерківської міської ради;

– Мешко Владислава Володимирівна, учениця 9 класу опорного навчального закладу Вороньківського навчально-виховного комплексу Бориспільської районної ради;

– Приходько Олеся Олегівна, учениця 9 класу Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Бучанської міської ради;

із трудового навчання:

– Новіцький Андрій Вадимович, учень 11 класу Білоцерківської гімназії № 2 Білоцерківської міської ради;

із польської мови та літератури:

– Лукасік Міра Ярославівна, учениця 9 класу ПП «Загальноосвітня школа
I-III ступенів «Виноградник»;

із мова іврит та єврейської літератури:

– Коломієць Анастасія Ігорівна, учениця 10 класу Приватного навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступеня – дитячий садок «Міцва-613» м. Білої Церкви;

– Соколинський Кирило Леонідович, учень 11 класу Приватного навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступеня – дитячий садок «Міцва-613» м. Білої Церкви;

із російської мови та літератури:

 – Хобта Богдана Сергіївна, учениця 9 класу Березанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Березанської міської ради.

Ми вітаємо й тих представників області, які в історію цьогорічних змагань всеукраїнського рівня увійшли як учасники. Віримо, що їхня старанність і наполегливість принесуть результати у наступних змаганнях.

Усім дякуємо за активність, за досягнення, за духовне багатство, за повагу до близьких і любов до рідної землі,  бо саме справжні патріоти здатні робити все можливе для процвітання Батьківщини. Бажаємо здоров’я, успішності в подальшому, досягнення життєвих висот, здійснення заповітних мрій!

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vitayemo-uchnivsku-molod-kyyivshhyny-peremozhtsiv-zaklyuchnogo-zagalnonatsionalnogo-etapu-vseukrayinskyh-uchnivskyh-olimpiad-z-navchalnyh-predmetiv/