Академія

Чер 22 2016

Print this Запис

Вітаємо учнів Київщини – переможців програми FLEX!

Організація «Американські Ради з Міжнародної освіти» та КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» з радістю повідомляє, що вже відомі імена цьогорічних переможців відбіркового конкурсу програми FLEX. Цього року переможцями від Київської області стало 14 учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Учні, які проходили тестування у тест-центрі на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», та стали переможцями:

1) Зубарєва Ольга, учениця 10 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Ліцей – МАН»  Білоцерківської міської ради

2) Петрушанко Тетяна, учениця 10 класу Білоцерківського навчально-виховного об’єднання  «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради

3) Момотенко Юрій, учень 10 класу Лісовицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Таращанської районної ради

4) Воскобійник Влада, учениця 10 класу Ставищенського  навчально-виховного  комплексу “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – юридичний ліцей”  №2   ім. О.С.Паланського  Ставищенської районної ради

5) Сабадишин Максим, учень 10 класу Богуславської загальноосвітньої школа І-ІІІ ступенів № 3 Богуславської районної ради

Учні, які проходили тестування у тест-центрі у м.Києві, та стали переможцями:

1) Аврамич Анжеліка, учениця 9 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7  Переяслав-Хмельницької міської ради.

2) Душа Діна, учениця 10 класу Бучанської  Української  гімназії.

3) Філіпович Олександра, учениця 10 класу Демидівської спеціалізованої школи I-III ступенів Вишгородської районної державної адміністрації.

4) Кобал Аліна, учениця 10 класу Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Києво-Святошинської районної державної адміністрації.

5) Масленнікова Руслана, учениця 10 класу Ірпінської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 5 Ірпінської міської ради.

6) Несін Олексій, учень 9 класу Калинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Броварського району.

7) Пашкевич Діана, учениця 10 класу Іванківського районного ліцею.

8) Стецюра Крістіна, учениця 9 класу Васильківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Васильківської міської ради.

9) Яременко Дарина, учениця 10 класу Броварської гімназії ім. С.І. Олійника Броварської міської ради.

 

Вітаємо переможців та бажаємо успішного навчального року у США!

Також хочемо подякувати усім учасникам відбіркових турів, які не ввійшли у число переможців. Не засмучуйтесь! Радимо взяти участь у програмі FLEX восени 2016 року, якщо ви відповідатимете вимогам, або ж відвідати консультативний центр мережі Education USA, де ви зможете отримати інформацію про інші освітні програми.

З інформацією щодо вимог та дат проведення тестування Ви зможете ознайомитись у кінці серпня 2016 року на сайті Американських Рад http://www.americancouncils.org.ua/uk/pages/7/flex.html.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vitayemo-uchniv-kyyivshhyny-peremozhtsiv-programy-flex/