Академія

Кві 01 2016

Print this Запис

Вітаємо учнів Київщини – переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Вітаємо переможців IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

з біології:

Приймак Юрій Віталійович, учень 11 класу Бучанської спеціалізованої загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Бучанської міської ради – друге місце.

Бутова Аліна Олексіївна, учениця 11 класу Броварської гімназії ім. С.І. Олійника Броварської міської ради – друге місце.

Устьянцева Валентина Дмитрівна, учениця 10 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Бориспільської міської ради  – друге місце.

Титарчук Олександра Кімівна, учениця 10 класу навчально-виховного комплексу «Сквирський ліцей -загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Сквирської районної ради – друге місце.

Бацман Валерія Миколаївна, учениця 10 класу Переяслав-Хмельницької гімназії Переяслав-Хмельницької міської ради – третє місце.

Мамойлик Вікторія Олегівна, учениця 9 класу Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10   Броварської міської ради – третє місце.

Горенко Олександра Олексіївна, учениця 9 класу Броварської гімназії ім. С.І. Олійника Броварської міської ради – третє місце.

Шматков Максим Валерійович, учень 9 класу Бориспільського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Перспектива» – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Бориспільської міської ради – друге місце.

Трохимчук Роман Павлович, учень 9 класу Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації – друге місце.

Кохан Аліна Анатоліївна, учениця 8 класу Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації – перше місце.

Дука Олександра Євгенівна, учениця 8 класу Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Києво-Святошинської районної державної адміністрації – друге місце.

з української мови і літератури:

Тофан Андрій Ілліч, учень 11 класу Комунального закладу Миронівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Миронівської районної ради – третє місце.

Підгорна Олександра Русланівна, учениця 9 класу Узинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Білоцерківської районної державної адміністрації – друге місце.

Угнівенко Аліна Олександрівна, учениця 8 класу Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Переяслав-Хмельницької міської ради – друге місце.

з англійської мови:

Душко Ростислав Ігорович, учень 11 класу Бориспільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 імені Костянтина Могилка Бориспільської міської ради – третє місце.

з іспанської мови:

Швець Анна Олегівна, учениця 10 (11) класу Іванківського районного ліцею – перше місце (абсолютний переможець).

Коноваленко Анастасія Сергіївна, учениця 10 (11) класу Іванківського районного ліцею – друге місце.

з історії:

Вітюк Максим Сергійович, учень 11 класу навчально-виховного комплексу «Сквирський ліцей -загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» Сквирської районної ради – третє місце.

Балас Дмитро Анатолійович, учень 10 класу Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Білоцерківської міської ради – друге місце.

Чорний Максим Вадимович, учень 10 класу Тетіївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» Тетіївської районної ради – третє місце.

з економіки:

Кравченко Маргарита Ігорівна, учениця 9 класу Броварської гімназії ім. С.І. Олійника Броварської міської ради – третє місце.

з фізики:

Бугайко Олександр Валентинович, учень 11 класу Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 Броварської міської ради – друге місце.

Пащенко Дмитро Вікторович, учень 9 класу Бучанської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. № 4 Бучанської міської ради – третє місце.

з мови іврит:

Соколинський Кирило Леонідович, учень 9 класу Приватного навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступеня – дитячий садок» «Міцва-613» – друге місце.

з хімії:

Сосунович Богдан Сергійович, учень 11 класу Тетіївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» Тетіївської районної ради – третє місце.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vitayemo-uchniv-kyyivshhyny-peremozhtsiv-iv-etapu-vseukrayinskyh-uchnivskyh-olimpiad/