Академія

Гру 02 2015

Print this Запис

Вітаємо переможців та лауреатів ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року»

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ЛАУРЕАТІВ ІІ (ОБЛАСНОГО) ТУРУ
ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КЛАСНИЙ КЕРІВНИК РОКУ»

За результатами проведення обласного туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» (наказ департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 30 листопада 2015 року № 345 «Про результати проведення у 2015 році ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року») визначено переможців та лауреатів:

переможці

  • у номінації «Класний керівник 5-7 класів»:

Івахненко Вікторія Володимирівна, класний керівник Білоцерківської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 20  Білоцерківської  міської ради;

  • у номінації «Класний керівник 8-9 класів»:

Гуцаленко Марина Олексіївна, класний керівник Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4;

  • у номінації «Класний керівник 10-11 класів»:

Савотікова Людмила Володимирівна, класний керівник Боярської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Києво-Святошинської районної державної адміністрації.

Лауреати:

  • у номінації «Класний керівник 5-7 класів»:

Барабаш Галина Михайлівна, класний керівник Переяслав-Хмельницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Переяслав-Хмельницької міської ради;        

Кулініч Альона Миколаївна, класний керівник Таращанського навчально-виховного комплексу «Гімназія «Ерудит» – загальноосвітня школа І ступеня»  Таращанської районної ради;

Оляніна Олена Миколаївна, класний керівник Бориспільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Бориспільської міської ради;

Поліщук Наталія Олександрівна, класний керівник Фастівського навчально-виховного комплексу «Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9» Фастівської міської ради;

  • у номінації «Класний керівник 8-9 класів»:

Ковалишин Ольга Вікторівна, класний керівник Миронівського навчально-виховного комплексу Миронівської районної ради;        

Лівінська Людмила Василівна, класний керівник Хотівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Києво-Святошинської районної державної адміністрації;

Опімах Валентина Іванівна, класний керівник Яготинського навчально-виховного комплексу «Спеціалізована школа – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3» Яготинської районної ради;

Ройт Світлана Михайлівна, класний керівник Іванківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2;

  • у номінації «Класний керівник 10-11 класів»:

Журавська Інна Миколаївна, класний керівник Згурівського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» Згурівської районної ради;   

Ігнатюк Тамара Іванівна, класний керівник Ліцею технологічного профілю Броварського навчально-виховного об’єднання Броварської міської ради;

Коваль Альона Михайлівна,  класний керівник Щасливського навчально-виховного комплексу Бориспільської районної ради;

Чекалюк Валентина Леонідівна, класний керівник Тетерівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Ніни Сосніної Бородянського району.

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vitayemo-peremozhtsiv-ta-laureativ-ii-oblasnogo-turu-vseukrayinskogo-konkursu-klasnyj-kerivnyk-roku/