Академія

Кві 06 2016

Print this Запис

Вітаємо переможців IV етапу XLІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії!

Цьогоріч  Всеукраїнська олімпіада з історії проходила на Тернопільщині на базі Чортківськьго  гуманітарно-педагогічного коледжу.  Олімпіадні завдання були не з простих. Та все ж команді учнів Київщини вдалося вибороти  диплом ІІ ступеня (Балас Дмитро – учень 10 класу Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій, учитель Шевченко С.М.)  та два дипломи  ІІІ ступеня (Вітюк Максим – учень 11 класу Навчально-виховного комплексу “Сквирський ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів”, учитель Козлова О.Л. та Чорний Максим – учень 10 класу Тетіївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей», вчитель Вівденко І.М.).

З хорошими результатами (кілька балів не вистачило до призових місць) виступили і учень 10 класу Навчально-виховного комплексу “Сквирський ліцей – загальноосвітня школа І-ІІ ступенів” Барильченко Владислав (учитель Козлова О.Л.) та учень 11 класу Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Мельниченко Олександр (вчитель Король С.В.).

Приємні враження  від організації олімпіади надовго запам’ятаються учням і керівникам: комфортні умови проживання, зустрічі  з однолітками загальноосвітніх закладів м.Чорткова, екскурсія до греко-католицького монастиря у с.Зарваниця, надзвичайно колоритне відкриття й закриття олімпіади.

Дякуємо учням і їхнім наставникам!

Щиро бажаємо нових звершень і перемог!

DSC02770

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vitayemo-peremozhtsiv-iv-etapu-xliii-vseukrayinskoyi-uchnivskoyi-olimpiady-z-istoriyi/