Академія

Гру 08 2016

Print this Запис

Вітаємо Накорчемного Вячеслава Григоровича з успішним виступом на Всеукраїнському конкурсі «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу»

 30 листопада та 1 грудня 2016 року на базі Скандинавської гімназії м. Києва було проведено фінал Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу». У фіналі взяли участь п’ять кращих вчителів фізичної культури України. Київщину на конкурсі представляв Накорчемний Вячеслав Георгійович, учитель фізичної культури Тарасівського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Броварської районної державної адміністрації, учитель-методист. Відповідно до рішення журі Накорчемний В.Г. зайняв почесне друге місце.

Вячеслав Георгійович – творчий учитель, який багато уваги приділяє пошуку нових,  ефективних підходів до навчання учнів предмета «Фізична культура».  Він навчає дітей висловлювати власну думку, критично мислити та ефективно працювати в групах і командах. У начально-виховному процесі вчитель систематично застосовує сучасні інформаційно-комунікаційні технології. Він активно використовує педагогіку партнерства – доброзичливість, позитивне ставлення, спілкування, діалог, взаємодію, співпрацю.

У педагогічній скарбничці педагога багато нестандартних форм проведення уроків. Серед них заняття на олімпійську тематику «Зародження Олімпійських ігор», «Як козаки олімпійцями стали» та уроків фізичної культури з елементами футболу «Євро-2012», «Євро-2016».

Вячеслав Георгійович є автором методичної розробки  «Мотивація учнів до занять фізичної культури засобами спортивних і сюжетно-ролевих ігор» та програми для учнів 5-9 класів для ЗНЗ «Флорбол» (затверджено науково-методичною радою КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», протокол №3 від  21.03 2016).

У 2005, 2014, 2016 роках Накорчемний В.Г. перемагав у ІІ (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу «Кращій інноваційній урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу», а в 2006 році у всеукраїнському фіналі зазначеного конкурсу він виборов перемогу в номінації «Урок фізичної культури з елементами футболу».

Належну увагу Вячеслав Георгійович приділяє впровадженню олімпійської освіти в навчально-виховний процес із фізичної культури. У 2013-2014 роках він ставав переможцем обласного конкурсу із цього напряму.

Вячеслав Георгійович, вітаємо  Вас із прекрасним результатом! Зичимо міцного здоров’я, щастя, сили і наснаги! Хай кожен день приносить радість та задоволення від зробленого, а Ваші щирість і талант знаходять відгук у дитячих серцях!

 

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vitayemo-nakorchemnogo-vyacheslava-grygorovycha-z-uspishnym-vystupom-na-vseukrayinskomu-konkursi-innovatsijnyj-urok-fizychnoyi-kultury-ta-urok-fizychnoyi-kultury-z-elementamy-futbolu/