Академія

Гру 15 2015

Print this Запис

Відсьогодні у КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» діє новий проект «ВІЛЬНИЙ СЛУХАЧ-1»

OLYMPUS DIGITAL CAMERAГарна новина: відсьогодні у КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» діє новий проект!

Для всіх, хто навчається на курсах підвищення кваліфікації і виявив бажання відвідувати лекційні аудиторні заняття ПОЗА РОЗКЛАДОМ, діє проект «ВІЛЬНИЙ СЛУХАЧ-1»

Ми створюємо умови, що сприяють максимальній академічній свободі й мобільності та можливості обирати не лише форми, а й зміст курсів підвищення кваліфікації.

Відкриті лекції, які мають змогу відвідати курсанти, позначаються у розкладі іншим кольором, а на Дошці оголошень розміщуються кредитні патенти, що є своєрідним вхідним квитком на заняття (інформація про розклад відкритих лекцій). Кількість кредитних патентів обмежується лише особливостями заняття та наявного обладнання.

Сьогодні відкритими були лекції Савицького А.М., доцента кафедри педагогіки і психології дошкільної та початкової освіти, кандидата педагогічних наук, доцента «Основи мозкової регуляції мовленнєвої та рухової діяльності дітей дошкільного віку», Лакізи О.М., доцента кафедри філософії освіти та управління, кандидата педагогічних наук, доцента «Сучасний стан здоров’я населення України», Карлінської Л.Д., завідувача відділу науково-технічної творчості КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» «Сучасні підходи до  організації та змісту діяльності гуртків науково-технічного напряму».

Запрошуємо всіх бажаючих слухачів курсів скористатися таким Проектом та можливістю відвідати лекції, тематика яких вас зацікавила.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vidsogodni-u-kvnz-kor-akademiya-neperervnoyi-osvity-diye-novyj-proekt-vilnyj-sluhach-1/