Академія

Чер 03 2016

Print this Запис

Відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Реалізація компетентнісного підходу до навчання з різних предметів загальноосвітнього навчального закладу на основі проектної діяльності» (за технологією «Росток»)

Відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти спільно з КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» з 30 травня по 2 червня 2016 року в     м. Білій Церкві відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Реалізація компетентнісного підходу до навчання з різних предметів загальноосвітнього навчального закладу на основі проектної діяльності» (за технологією «Росток»).

На семінарі виступила автор і керівник проекту «Росток», кандидат педагогічних наук, професор Тамара Олексіївна Пушкарьова, яка висвітлила теоретико-методичні засади педагогічної технології «Росток».

У роботі семінару взяли участь 85 осіб. Серед них вчителі початкової та основної школи, керівники закладів освіти, батьки Київської, Дніпропетровської, Запорізької, Донецької, Сумської, Черкаської, Херсонської областей та міста Києва.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся Осадчий Іван Григорович, ректор КВНЗ КОР  «Академія неперервної освіти».

Також в роботі семінару взяли участь Євгенія Миколаївна Бачинська, проректор, кандидат педагогічних наук, доцент та обласні координатори упровадження технології «Росток»: Любов Петрівна Ткаченко, методист відділу початкової освіти і Олена Олександрівна Раш, методист відділу методики викладання хімії, біології, екології та основ здоров’я.

Всім учасникам семінару було вручено свідоцтва про успішне закінчення навчання за педагогічною технологією «Росток».

«Велика подяка організаторам семінару за якісний, продуктивний, цікавий захід, за вдале поєднання практичної та теоретичної частини начання: Пушкарьовій Тамарі Олексіївні, автору проекту, за детальне ознайомлення з концептуальними засадами щодо реалізації інноваційної технології «Росток; Бачинській Євгенії Миколаївні, проректору академії; Ткаченко Любові Петрівні, методисту відділу початкової освіти, за організацію, турботу, щирість, динамічність, професіоналізм у вирішенні будь-якого питання; Матвійчук Вікторії Віталіївні – за доступний виклад матеріалу, цікаву теоретичну частину, яка супроводжувалась відео-уроками, презентаціями.

Приємно вражає приміщення академії, зокрема, естетично оформлені аудиторії, смачні і недорогі страви в їдальні,  чисті кімнати та білосніжна постіль в гуртожитку.

Семінар пройшов на високому рівні. Таке навчання рухає українську школу вперед.

Учитель початкових класів, практичний психолог Ковалинського НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації».

 

«Учителі-предметники Херсонщини висловлюють щиру вдячність організаторам Всеукраїнського науково практичного семінару.

Дякуємо за запрошення до вашого закладу, за чудову зустріч, за те, що ви не шкодували сил та часу і поділилися своїм досвідом.

Щиро дякуємо Ющенко Аллі Олександрівні, Ткаченко Любові Петрівні, Матвійчук Вікторії Вікторівні, Колечко Ніні Костянтинівні. Ви, безумовно, заслуговуєте найщирішої та найглибшої вдячності. Завдяки Вам ми зможемо реалізувати отримані знання на практиці.

Сподіваємось, що це успішний початок нашої співпраці!»

 

«Величезна вдячність організаторам найцікавіших курсів за педагогічною технологією «Росток». Безліч цікавої, корисної інформації. Організатори потурбувалися не тільки про зміст, але й про забезпечення належних умов для слухачів, які приїхали з інших регіонів України. Дякую!

Сербокрил Євгенія Валеріївна, вчитель початкових класів НВК №7, м.Дніпродзержинська Дніпропетровської області».

 

«Приємні враження залишилися від організованого прийому вчителів. Ми дуже вдячні лекторам, які збагатили наші знання новою необхідною інформацією та надали цінну практичну допомогу у впровадженні технології «Росток». Ми отримали унікальну можливість поспілкуватись як з автором технології, так і з авторами підручників та отримали корисні методичні рекомендації. Дякуємо за насичену і продуктивну роботу.

Радченко О.О., Новікова А.М., вчителі початкових класів Шосткинського НВК «Спеціалізова школа І-ІІ – ліцей».

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vidbuvsya-vseukrayinskyj-naukovo-praktychnyj-seminar-realizatsiya-kompetentnisnogo-pidhodu-do-navchannya-z-riznyh-predmetiv-zagalnoosvitnogo-navchalnogo-zakladu-na-osnovi-proektnoyi-diyalnosti-za-tehn/