Академія

Жов 27 2016

Print this Запис

Відбувся воркшоп у межах проекту «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу».

26 жовтня 2016 року   відбувся  воркшоп «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу». Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 05 серпня 2016 року № 951 «Про утворення робочої групи та затвердження плану заходів робочої групи з питань розвитку соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу» в Київській області з вересня 2017 року реалізується Всеукраїнський проект «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу», метою якого є поєднання зусиль батьків, педагогів і громадськості щодо створення комфортного та безпечного освітнього середовища для дітей у соціокультурному просторі.

14708313

Під час роботи було представлено базові навчальні заклади  освіти України, які брали участь у конкурсі  Проекту. У Київській області стали учасниками і отримали сертифікати такі навчальні заклади: Наливайківське НВО «Загальноосвітня школа I-II ступенів-дитячий садок», Червонослобідська загальноосвітня школа I-III ступенів, Великорашинська ЗОШ I-III ступенів, Броварське навчально-виховне об’єднання Броварської міської ради Київської області, Комунальний заклад Миронівська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Миронівської районної ради Київської області, Броварська спеціалізована школа I-III ступенів №7.

14729152   14642040

Звертаємо Вашу увагу!

  1. Триває відбір шкіл до участі у проекті, дедлайн -15.11.2016. Із формою та критеріями відбору ви можете ознайомитись за посиланням: http://mon.gov.ua/usi-novivni/povidomlennya/2016/10/05/rozpochinaetsya-vidbir-znz-dlya-uchasti-u-vseukrayinskomu-proekti-2/

Просимо вас проінформувати школи області щодо участі у проекті. Для нас дуже важливо, щоб ваш регіон був представлений максимально широко та повно (вибірка має охоплювати заклади різного типу, форм власності, ступенів).

  1. Робочою групою розроблена анкета «Вивчення потреб батьків, учнів та вчителів щодо основних елементів освітнього процесу». (Анкета за посиланням: https://goo.gl/forms/4okDgHEFWnarVyZz1) Ми вивчаємо ці потреби для врахування у розробці концепції та стратегії проекту.

Анкетування проводиться у всіх школах, незалежно від їх подальшої участі у проекті і ніяк не пов’язано із процесом відбору шкіл.

Для представлення Київщини куратором Всеукраїнського проекту  «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу» призначено Багдасарову Людмилу Віталіївну, методиста відділу практичної психології і соціальної роботи КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти».

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vidbuvsya-vorkshop-u-mezhah-proektu-rozvytok-sotsialnoyi-zgurtovanosti-sub-yektiv-osvitnogo-protsesu/