Академія

Жов 24 2016

Print this Запис

Відбувся семінар-тренінг у рамках проекту: « Упровадження програми з попередження торгівлі людьми в інститути післядипломної педагогічної освіти, ІІ фаза».

Із 19 по 21 жовтня 2016 року   відбувся  семінар-тренінг  : «Методика впровадження програми виховних заходів з питань протидії  торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» в рамках проекту «Упровадження програми з попередження торгівлі людьми в інститутах післядипломної педагогічної освіти», який реалізується Українським фондом «Благополуччя дітей» у партнерстві з представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади при сприянні Міністерства освіти і науки України відповідно до наказу від 8 квітня 2016 року № 405 «Про затвердження плану заходів щодо запобігання торгівлі людьми на період до 2020 року».

Захід організовано з метою подальшого розвитку проекту та підготовки педагогічних працівників з питань безпечної міграції та попередження торгівлі людьми. У семінарі-тренінзі взяли участь команди методистів міських та районних рівнів Волинської, Рівненської, Чернігівської та Київської областей.

Київщину представила команда педагогічних працівників:

Багдасарова Людмила Віталіївна – методист відділу практичної психології та соціальної роботи  КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»; Рибитва   Галина Володимирівна – завідувач відділу роботи з обдарованими дітьми КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»; Дишлева Ірина Миколаївна – доцент кафедри педагогіки і психології, дошкільної і початкової освіти КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти, кандидат педагогічних наук; Бондар Ірина Вікторівна – методист відділу роботи з обдарованими дітьми КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»; Левченко Людмила Анатоліївна – методист відділу позашкільної освіти КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»; Радченко Лілія Григорівна, методист із психологічної служби методичного кабінету відділу освіти Білоцерківської райдержадміністрації; Дубова Олена Юріївна – практичний психолог та соціальний педагог Чепеліївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок» Білоцерківської районної державної адміністрації.

У рамках проекту передбачено проведення науково-методичних заходів із метою підготовки педагогічних працівників до проведення занять із питань безпечної міграції та попередження торгівлі людьми, забезпечення інформаційно-методичними матеріалами, консультаційної підтримки та обміну досвідом.

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vidbuvsya-seminar-trening-u-ramkah-proektu-uprovadzhennya-programy-z-poperedzhennya-torgivli-lyudmy-v-instytuty-pislyadyplomnoyi-pedagogichnoyi-osvity-ii-faza/