Академія

Лис 11 2015

Print this Запис

Відбулося заняття Школи новопризначених завідуючих та методистів районних, міських методичних кабінетів, центрів і науково-методичних центрів з проблеми “Атестація педагогічних та методичних працівників”

OLYMPUS DIGITAL CAMERA11 листопада 2015 року на базі КВНЗ КОР  «Академія неперервної освіти» відбулося заняття Школи новопризначених завідуючих та методистів районних, міських методичних кабінетів, центрів і науково-методичних центрів з проблеми "Атестація педагогічних та методичних працівників". Заняття провела завідувач відділу неперервної освіти і сертифікації КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» І.П. Паливода. Під час заходу обговорювалися питання:

  • нормативно-правове забезпечення проведення атестації педагогічних працівників;
  • моделювання системи науково-методичного супроводу процесу атестації педагогічних кадрів у районі, місті ;
  • обговорення проекту Закону України «Про освіту»; сертифікація педагогічних працівників.

Слухачі спробували проаналізувати освітній процес на сучасному етапі, систему заходів з атестації педагогів на рівні закладу освіти, району (міста), організацію роботи атестаційних комісій різних рівнів у регіонах.

А ще – отримали творчі домашні завдання:

  • створити Лист обліку досягнень педагогічного працівника у міжатестаційний період;
  • скласти план роботи атестаційної комісії ІІ рівня для атестації педагогічних працівників.
  • OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vidbulosya-zanyattya-shkoly-novopryznachenyh-zaviduyuchyh-ta-metodystiv-rajonnyh-miskyh-metodychnyh-kabinetiv-tsentriv-i-naukovo-metodychnyh-tsentriv-z-problemy-atestatsiya-pedagogichnyh-ta-metodychny/