Академія

Гру 10 2015

Print this Запис

Відбулося заняття ОШППД Дроздовського Олександра Михайловича, вчителя курсу «Біблійна історія та християнська етика»

8 грудня 2015  року на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №4 відбулося заняття обласної школи передового педагогічного  досвіду Дроздовського Олександра Михайловича, вчителя курсу «Біблійна історія та християнська етика». 

Тема заняття: «Формування духовно-моральних якостей засобами курсу «Біблійна історія та християнська етика» учнів  6-х класів».

Семінар розпочався теоретично частиною, на якій були висвітлені питання морального розвитку особистості на історичних прикладах Святого Письма та прикладах високого духовного життя історичних постатей  (святі, подвижники, мученики за віру), а також формуванню духовно-моральних цінностей учнів 7-х класів засобами курсу «Біблійна історія та християнська етика».                                     

У ході проведення практичної частини в 7 класі було відвідано урок  біблійної історії та християнської етики на тему: «Прощення образ. Суд і розп’яття Ісуса Христа».

Виховний захід був присвячений православним зимовим святам: «Мати Божа та небесні покровителі на захисті християнських душ».                                                             

На завершення були підбиті підсумки і запропоновано творче завдання: 

  1. Підготувати розгорнутий план-конспект уроку християнської етики у  7 класі за визначеною темою ІІ семестру.
  2. Змоделювати використання життєписів святих у процесі вивчення курсу  «Біблійна історія та християнська етика».

IMG_9535 IMG_9543

IMG_9545 IMG_9550

IMG_9574 IMG_9579

IMG_9596 IMG_9605

IMG_9615

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vidbulosya-zanyattya-oshppd-drozdovskogo-oleksandra-myhajlovycha-vchytelya-kursu-biblijna-istoriya-ta-hrystyyanska-etyka/