Академія

Лют 25 2016

Print this Запис

Відбулося заняття обласної школи передового педагогічного досвіду Нечай О. В. на тему: «Роль працівників психологічної служби у формуванні психологічної готовності учнів до вибору професії»

image124 лютого 2016 року на базі Броварського навчально-виховного об’єднання відбулося заняття обласної школи передового педагогічного досвіду Нечай О. В. «Розвиток психологічної культури учасників навчально-виховного процесу» на тему: «Роль працівників психологічної служби у формуванні психологічної готовності учнів до вибору професії».

image2 Методист науково-методичного центру управління освіти Броварської міської ради Нечай О.В. розповіла про організацію профорієнтаційної роботи в закладах освіти м. Бровари та форми і методи психолого-педагогічного супроводу профорієнтаційної роботи. Сліпкань Світлана Вікторівна, заступник директора з навчально-виробничої роботи Броварського навчально-виховного об’єднання Броварської міської ради ознайомила слухачів ОШППД з особливостями організації профорієнтаційної роботи у Броварському навчально-виховному об’єднанні та основними аспектами цієї роботи щодо формування в учнівської молоді здатності до свідомого і самостійного вибору професії. Методист з профорієнтаційної роботи Броварського навчально-виховного об’єднання Броварської міської ради Кисіль Світлана Володимирівна висвітлила основні завдання профорієнтаційної роботи в Броварському навчально-виховному об’єднанні. Слухачі ОШППД мали змогу пройти ліцензований профорієнтаційний тест «Магеланоуніверситет» для визначення  інтересів, вмінь, навичок та вибору майбутнього напрямку навчання та отримали творче домашнє завдання: підготувати творчий звіт слухачів ОШППД  (за домашніми завданнями, одержаними на попередніх  заняттях).

image3

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

                           

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vidbulosya-zanyattya-oblasnoyi-shkoly-peredovogo-pedagogichnogo-dosvidu-nechaj-o-v-na-temu-rol-pratsivnykiv-psyhologichnoyi-sluzhby-u-formuvanni-psyhologichnoyi-gotovnosti-uchniv-do-vyboru-profesiyi/