Академія

Жов 15 2015

Print this Запис

Відбулося заняття обласної школи передового педагогічного досвіду Дроздовського Олександра Михайловича, вчителя курсу «Біблійна історія та християнська етика»

13 жовтня 2015 року на базі Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Білоцерківської міської ради відбулося заняття обласної школи передового педагогічного  досвіду Дроздовського Олександра Михайловича, директора школи та вчителя курсу «Біблійна історія та християнська етика». 

Тема заняття: «Використання біблійних сюжетів й мотивів в українській та зарубіжній літературі в процесі вивчення курсу «Біблійна історія та християнська етика»

Робота ОШППД розпочалась теоретичною частиною, в якій було висвітлено питання використання біблійних образів в українській та зарубіжній літературі, а також творів духовно-морального спрямування на уроках читання в початкових класах.

Практична частина складалась з трьох етапів:

  1. Бінарний урок біблійної історії та християнської етики і зарубіжної літератури у 8 класі на тему: «Милосердя і співчуття. Притча про милосердного самарянина».
  2. Урок біблійної історії та християнської етики в 4 класі на тему: «Пошана і любов до батьків. Материнська любов».
  3. Виховний захід «Свято Покрови Божої Матері. День козацтва. День захисника України».

Учасникам заняття був наданий комплект література від «Східноєвропейської гуманітарної місії» для використання під час викладання християнської етики.

На завершення було підбито підсумки. Слухачам дано творче завдання: 

1. Опрацювати методичну літературу з проблемного питання.

2. Підготувати розгорнутий план-конспект уроку з використанням творів художньої літератури.

IMG_8614 IMG_8633

IMG_8646 IMG_8665

IMG_8698 IMG_8709

IMG_8727 IMG_8751

IMG_8804

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vidbulosya-zanyattya-oblasnoyi-shkoly-peredovogo-pedagogichnogo-dosvidu-drozdovskogo-oleksandra-myhajlovycha-vchytelya-kursu-biblijna-istoriya-ta-hrystyyanska-etyka/