Академія

Гру 22 2016

Print this Запис

Відбулося заняття майстер-класу учителя Любові Романівни Городиської «Національно-патріотичне виховання молоді на уроках української мови і літератури та в позаурочний час»

21 грудня ц.р. Ірпінський навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІ ступенів – Коцюбинський гуманітарний ліцей» радо вітав учителів-словесників на першому занятті авторського майстер-класу учителя Любові Романівни Городиської «Національно-патріотичне виховання молоді на уроках української мови і літератури та в позаурочний час».

Координатор обласного майстер-класу Оксана Миколаївна Поліщук, завідувач відділу методики викладання української мови і літератури КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», акцентувала увагу присутніх на важливості цього напрямку роботи та новизні форми. Учасники мали змогу ознайомитися з нормативно правовою базою щодо питань національно-патріотичного виховання. Педагоги колективно сформували модель «учень-патріот», якої очікує українське суспільство.

Пізнавальною була робота над системою міжпредметної інтеграції як важливим елементом формування національно свідомої особистості. Любов Романівна практично продемонструвала можливості креативного підходу щодо мотивації учнів до читання, навчання, власної творчості. Учасники розробили логістику по різних напрямках сучасної української літератури, ознайомилися з методикою проведення довготривалих учнівських проектів із розвитку творчої особистості громадянина.
Приємна та творча атмосфера дозволила плідно реалізувати поставлену мету і залишила в учасників приємні враження.

 

 

«Проведення майстер-класів – це завжди цікаво і змістовно, а коли його проводить такий фахівець як Городиська Любов Романівна – це просто унікально!

Ніхто з присутніх не пошкодував, що відвідав заняття, оскільки атмосфера  заходу сприяла тому, щоб кожен  замислився, як краще  й цікавіше вчити, використовуючи вміння й творчі здобутки колеги.             Зустріч була емоційно насиченою, цікавою, корисною та результативною. Я отримала багато методичних порад, збагатила свій досвід. Більше таких зустрічей з обміну досвідом. Дякую організаторам!»

Наталія Миколаївна Лутченко, учитель Ірпінської школи № 14

 

«Без перебільшення прекрасні враження. Теплий прийом, доброзичлива атмосфера заходу, душевні, щирі майстри учительської справи, які готові поділитися своїм досвідом. Я відпочила душею та зарядилась позитивною енергетикою Любові Романівни. Дуже дякую!»

Антоніна Михайлівна Коротун, учитель Ірпінської школи № 2

 

«Декілька слів про враження: захват, натхнення, позитив, відчуття власної значущості та віра у немарність обраної професії, нові знайомства!

Дякую  організаторам та адміністрації Коцюбинського ліцею і, окремо, господині майстер-класу! По-справжньому корисний та насичений захід. Багато нового і цікавого. Та головне – це усвідомлення того, що роль УЧИТЕЛЯ на уроці є ключовою. Учитель, який хоче чути учнів, розуміти їх уподобання, інтереси та очікування, приречений на успіх! Такого ВЧИТЕЛЯ ми побачили! Не жертовного, а успішного!!!»

Катерина Михайлівна Павленко, учитель Ірпінської школи № 13

 

Фото за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/0B3d3XKcyQzX2LVA5VXF6YWZVR3M?usp=sharing

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vidbulosya-zanyattya-majster-klasu-uchytelya-lyubovi-romanivny-gorodyskoyi-natsionalno-patriotychne-vyhovannya-molodi-na-urokah-ukrayinskoyi-movy-i-literatury-ta-v-pozaurochnyj-chas/