Академія

Вер 08 2017

Print this Запис

Відбулася інструктивно-методична нарада «Організація та зміст роботи обласних майстер-класів, які функціонуватимуть на базі навчальних закладів області у 2017/2018 навчальному році»

07 вересня 2017 року в КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбулася інструктивно-методична нарада з керівниками й координаторами обласних майстер-класів «Організація та зміст роботи обласних майстер-класів, які функціонуватимуть на базі навчальних закладів області у 2017/2018 навчальному році».

У заході взяли участь Осадчий Іван Григорович, ректор КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», доктор педагогічних наук; Бачинська Євгенія Миколаївна, проректор, кандидат педагогічних наук, доцент; Стадніченко Галина Михайлівна; керівники  обласних майстер-класів   та кординатори  – науково-педагогічні працівники академії. Загальна кількість присутніх – 54 особи.

З вітальним словом до учасників зібрання звернулися ректор та проректор академії.

Іван Григорович зазначив, що діяльність обласних майстер-класів другий рік поспіль свідчить про готовність педагогічних працівників навчальних закладів Київщини до  впровадження змін у міжкурсовий період післядипломної освіти та розвитку мережевих форм співпраці. Ректор запевнив керівників майстер-класів, що систему сертифікації  участі у заходах буде удосконалено.

Євгенія Миколаївна у своєму виступі відзначила, що керівники майстер-класів – відомі в області педагоги-професіонали, серед яких – переможці, лауреати обласних, всеукраїнських професійних та фахових конкурсів; автори посібників, підручників; фахівці, вихованці яких прославляють Київщину.

Під час проведення наради було обговорено такі питання:

  1. Нормативно-правове забезпечення функціонування обласних майстер-класів у 2017/2018 навчальному році.
  2. Напрями діяльності та зміст роботи обласних майстер-класів у 2017/2018 навчальному році
  3. Планування роботи обласних  майстер-класів.
  4. Організаційно-інформаційний та науково-методичний супровід діяльності обласних майстер-класів.

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vidbulasya-instruktyvno-metodychna-narada-organizatsiya-ta-zmist-roboty-oblasnyh-majster-klasiv-yaki-funktsionuvatymut-na-bazi-navchalnyh-zakladiv-oblasti-u-2017-2018-navchalnomu-rotsi/