Академія

Тра 26 2016

Print this Запис

Відбулася ДПА учнів початкових класів, які навчаються за домашньою (сімейною) формою освіти

Відповідно до угод між Комунальним закладом Київської обласної ради «Переяслав-Хмельницька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» та батьками дітей, які отримують освіту  у формі домашнього (сімейного)  навчання, передбачена ДПА школярів.

Мета контролю  – з’ясувати об’єктивність оцінювання знань дітей учителями.

6 травня 2016 року класоводи Комунального закладу Київської обласної ради «Переяслав-Хмельницька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Філіпченко Ю.В., Слюсар І.І. та вчителі англійської мови – Басюк С.М., музичного мистецтва –  Савенко Є.О. мали нагоду зустрітися на базі приватного навчального закладу міста Києва «Маленьке щастя» з вихованцями, які навчаються за домашньою (сімейною) формою освіти.

Продемонстрували вчителям власні знання, вміння і навички учні 4-х класів, які приїхали  до школи-інтернату і успішно написали державну підсумкову атестацію. (11 травня – читання, 17 травня – українська мова, 19 травня – математика).

Зустрічі збагатили досвідом і дорослих, і дітей. Учителі мали можливість побачити  переваги і певні недоліки як в традиційній системі освіти, так і в альтернативній.

DSCN5695   DSCN5692   DSCN5781

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vidbulasya-dpa-uchniv-pochatkovyh-klasiv-yaki-navchayutsya-za-domashnoyu-simejnoyu-formoyu-osvity/