Академія

Жов 17 2017

Print this Запис

VI Всеукраїнська інтерактивна науково-практична конференція «Науково-прикладні основи створення та використання електронних засобів у навчально-виховному процесі загальноосвітнього навчального закладу»

Шановні колеги!

Повідомляємо, що відповідно плану роботи МОН України з 25 вересня по 26 жовтня 2017 року проводиться VI Всеукраїнська інтерактивна науково-практична конференція на тему «Науково-прикладні основи створення та використання електронних засобів у навчально-виховному процесі загальноосвітнього навчального закладу».

Організатори заходу: ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Інститут інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Метою конференції є об’єднання зусиль учених і практиків різних регіонів України, які ведуть наукові та прикладні дослідження з обговорюваної проблеми, для вироблення спільної стратегії у створенні електронних засобів навчання.

Напрями роботи інтерактивної конференції:

  1. Теоретико-прикладні основи побудови і функціонування мультимедійних програмних засобів.
  2. Перспективи та проблеми створення електронної соціальної навчальної Інтернет-мережі.
  3. Модернізація системи науково-методичного забезпечення використання навчального контенту в ЗНЗ.
  4. Презентація практичних розробок із застосування електронного контенту в освітньому середовищі.

Робоча мова конференції – українська.

У ході проведення заходу розглядатимуться проблеми створення, популяризації та практичного використання електронних навчальних засобів та наповнення їх якісним освітнім контентом, планується обговорення його особливостей, якості й доступності для використання, відповідності програмовим вимогам, уніфікованості, інформативності тощо.

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vi-vseukrayinska-interaktyvna-naukovo-praktychna-konferentsiya-naukovo-prykladni-osnovy-stvorennya-ta-vykorystannya-elektronnyh-zasobiv-u-navchalno-vyhovnomu-protsesi-zagalnoosvitnogo-navchalnogo-zakl/