Академія

Жов 19 2015

Print this Запис

Вебінар від видавництва “Макміллан” для вчителів англійської мови: “ЗНО з англійської мови – 2016: стратегії виконання завдань частини “Читання”.

macmilan_2

 21 жовтня 2015 року видавництво “Макміллан” проводитиме вебінар для вчителів англійської мови: “ЗНО з англійської мови – 2016: стратегії виконання завдань частини “Читання”.

Під час вебінару учителі матимуть чудову можливість ознайомитись із типовими завданнями розділу “Читання”; дізнатись про основні стратегії, які необхідні учням під час виконання кожного із завдань даної частини; розглянути різноманітні способи розширення лексичного запасу учнів.

Вебінар проводитиме: Інна Нестоїтер, методист видавництва, вчитель-методист, вчитель вищої категорії.

Дата: 21 жовтня 2015 року

Час16.00 – 17.00 (за українським часом!)

Зареєструватися можна на сайті www.macmillanukraine.com у розділі “Заходи”, натиснувши кнопку“Зареєструватися”яка знаходиться вгорі на сторінці, де розміщена інформація щодо даного вебінару. За годину до початку вебінару у цьому ж розділі буде активним лінк, натиснувши на який, ви зможете прийняти участь у вебінарі.

Всі учасники вебінару отримають електронні сертифікати.

Нагадуємо, що всі попередні міжнародні вебінари та ті, які були проведені спеціально для України, ви можете ще раз переглянути в архіві на сайті www.macmillanukraine.com у розділі “Заходи”,  далі “Архів”.

Слідкуйте за новинами видавництва на сайті: www.macmillanukraine.com

та на сторінці Facebook: Macmillan Education Ukraine

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/vebinar-vid-vydavnytstva-makmillan-dlya-vchyteliv-anglijskoyi-movy-zno-z-anglijskoyi-movy-2016-strategiyi-vykonannya-zavdan-chastyny-chytannya/