Академія

Гру 29 2015

Print this Запис

В академії відбулася церемонія нагородження почесною відзнакою “Медаль “М.І.Пирогов – попечитель Київського навчального округу”

Визначною подією завершує академія календарний рік.

29 грудня на урочистому зібранні колективу ректор вручив почесні відзнаки академії "Медаль "М.І.Пирогов – попечитель Київського навчального округу" педагогічним працівникам, які, відповідно до рішення Вченої ради академії, удостоєні такої високої нагороди.

Ця почесна відзнака започаткована в академії у 2015 році. Медаллю нагороджуються керівні, наукові, науково-педагогічні та педагогічні працівники навчальних закладів, освітніх та наукових установ, організацій тощо. Підставою для нагородження є значний особистий внесок у розвиток дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної, післядипломної, вищої освіти регіону та стаж роботи у системі освіти Київської області  не менше 10 років. Підставою для нагородження державних службовців, наукових працівників, керівників навчальних закладів та установ освіти, громадських діячів, а також громадян іноземних держав – представників освітніх установ і організацій-партнерів, є значний особистий внесок у розвиток освіти і науки.

Вручаючи нагороди ректор академії І.Г.Осадчий, який є ініціатором започаткування такої відзнаки,  висловив вдячність нагородженим за невтомну працю й особистий внесок у розвиток регіональної освітньої системи, формування позитивного іміджу академії. Колектив академії бурхливими оплесками щиро вітав колег:

  • Матущенко Тетяну Антонівну, завідувача відділу методики викладання хімії, білогії, екології та основ здоров'я;
  • Совенка Валерія Володимировича, методиста відділу методики викладання географії, економіки та краєзнавства;
  • Седеревічене Аллу Олексіївну, завідувача відділу початкової освіти;
  • Борбіт Аллу Вікторівну, завідувача відділу  дистанційного навчання;
  • Федорчука Валерія Анатолійовича, завідувача відділу методики викладання інформатики;
  • Кабан Ларису Василівну, ученого секретаря академії.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/v-akademiyi-vidbulasya-tseremoniya-nagorodzhennya-pochesnoyu-vidznakoyu-medal-m-i-pyrogov-popechytel-kyyivskogo-navchalnogo-okrugu/