Академія

Січ 28 2016

Print this Запис

В академії відбулася перша публічна лекція

27 січня 2016 року в академії відбулася перша публічна лекція в рамках нового проекту «Публічна лекція у КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти».

OLYMPUS DIGITAL CAMERAНа запрошення педагогів області пройшла зустріч із Співаковським В.М. – президентом Міжнародної корпорації «Гранд», підприємцем, письменником, новатором у сфері освіти, засновником першої в Україні приватної школи-ліцею «Гранд», кандидатом економічних наук. Слухачами лекції були керівники закладів освіти, методисти районних і міських методичних кабінетів та педагогічні працівники Київщини.

Володимир Михайлович прочитав лекцію з теми «Освіта майбутнього – як її наблизити?», розповів про стратегію реформування системи освіти і про те, як її перетворити у галузь, що процвітає.

 

Слухачі подякували Співаковському В.М. за корисну та цікаву інформацію й домовились про наступну зустріч, яку знову організують за допомогою реєстраційної форми запрошення на порталі академії.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЗа значний особистий внесок у розвиток освіти і науки  І.Г.Осадчий, ректор академії неперервної освіти, доктор педагогічних наук, за дорученням вченої ради академії нагородив відомого освітнього стратега почесною відзнакою академії – медаллю «М.І.Пирогов – попечитель Київського навчального округу» .

Після закінчення лекції бажаючі отримали сертифікати, що підтверджують їхню участь у заході.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/v-akademiyi-vidbulasya-persha-publichna-lektsiya/