Академія

Жов 22 2015

Print this Запис

Увага! Конкурс з англійської мови НМС Projects

Правління Асоціації керівників шкіл України (АКШУ) разом із Асоціацією директорів приватних шкіл Об’єднаного Королівства Великої Британії за підтримки Посольства України в Об’єднаному Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії, Міністерства освіти і науки України проводить конкурс на отримання стипендії для навчання протягом року в одній із шкіл Великої Британії.

Регіональний тур конкурсу відбудеться 4 листопада 2015 року о 14 годині на базі  Білоцерківського навчально-виховного об’єднання “Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня” (09107, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 54) Білоцерківської міської ради.

Контактні особи:

0456352279 – Потильчак Світлана Йосипівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Білоцерківського навчально-виховного об’єднання “Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня”; 

0972116249 – Фіголь Ірина Володимирівна, вчитель англійської мови Білоцерківського навчально-виховного об’єднання “Перша Білоцерківська гімназія  ̶  школа І ступеня”.

Вимоги до учнів-кандидатів: 

  1. Здатність здійснювати усну мовленнєву діяльність засобами іноземної мови, правильно висловлювати думку у письмовій формі.
  2. Дотримуватись правил, встановлених навчальним закладом, на базі якого проводиться конкурс.
  3. Дотримуватись правил поведінки з метою  гідного представлення своєї країни в іншомовному суспільстві.
  4. Відсутність проблем зі здоров’ям;
  5. Виявляти активність та бути доброзичливими, відкритими до спілкування;
  6. Станом на 1 вересня 2016 року вік кандидатів для участі у конкурсі має становити від 16 до 17,5 років.

Конкурс проводиться у письмовій формі і спрямований на виявлення рівня лінгвістичної компетентності кандидата з англійської мови (за 12-бальною шкалою), де враховується як зміст, так і грамотність викладу думки. Стипендія може надаватися кандидатам, яким виповниться 16 років не пізніше 1 вересня 2016 року, але  не більше як 17,5 років.                     

До 10 листопада 2015 року будуть оголошені результати регіонального туру. Не пізніше 15 листопада найкращі роботи з домашнім завданням «Personal Essay» (бажано в друкованому вигляді) разом  із заповненими електронними анкетами, погодженням батьків, фотокартками, протоколами комісій, роботами кандидатів надсилаються до центру HMC projects в Україні.

У січні  2016 року відбудеться заключний відбір (співбесіди, коротка письмова робота) за участі представників НМС Projects в місті Києві.

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/uvaga-konkurs-z-anglijskoyi-movy-nms-projects/