Академія

Лис 23 2016

Print this Запис

Український центр вивчення історії Голокосту запрошує школи Київської області взяти участь у новому освітньому проекті

До уваги керівних і педагогічних працівників області! 

golokostУкраїнський центр вивчення
історії  Голокосту

evz

Фундація «Пам’ять,
відповідальність 
та майбутнє»

Запрошуємо школи Київської області до участі у проекті Українського центру вивчення історії Голокосту.

 Український центр вивчення історії Голокосту розпочав новий освітній дворічний проект з поширення освітніх матеріалів з протидії антисемітизму та ромофобії.

Метою цього проекту є поширення освітніх матеріалів з протидії антисемітизму та ромофобії, а також співпраця та обмін досвідом у сфері державної та недержавної програм підготовки вчителів.

У жовтні-листопаді 2016 року у межах проекту проведено семінари для методистів різних рівнів (післядипломної освіти, районних та міських методичних кабінетів). Втілення проекту та семінарів стало можливим завдяки підтримці німецької Фундації «Пам’ять, Відповідальність, Майбутнє» (Stiftung „Erinnerung, Verantwortung, Zukunkft“ – http://www.stiftung-evz.de http://www.stiftung-evz.de 

8-9 грудня 2016 року при змістовній підтримці УЦВІГу на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» для учителів суспільствознавчих предметів Київщини планується проведення 2-х денного навчального семінару-тренінгу.

Для участі у навчальному семінарі-тренінгу потрібно до 25 листопада подати заявку за зразком.

 ЗАЯВКА
на участь у навчальному тренінгу з поширення освітніх матеріалів з протидії антисемітизму та ромофобії


з/п
Прізвище, ім’я та по батькові учасника Навчальний заклад Посада Контактний телефон
1.

Контактна особа – Бондарук Ірина Петрівна, завідувач відділу методики викладання суспільствознавчих предметів КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» (роб. тел. – 0(4563) 5-04-42, моб. тел. – 0971366608 : bond_ir@ukr.net ).

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/ukrayinskyj-tsentr-vyvchennya-istoriyi-golokostu-zaproshuye-shkoly-kyyivskoyi-oblasti-vzyaty-uchast-u-novomu-osvitnomu-proekti/