Академія

Вер 24 2015

Print this Запис

Українсько-естонський проект «Міксіке в Україні»

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 15 вересня 2015 року №2/2-14-1869-15 повідомляємо про можливість у 2015/2016 навчальному році взяти участь в українсько-естонському проекті «Міксіке в Україні», який реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства закордонних справ Естонії. Участь у проекті для загальноосвітніх навчальних закладів є добровільною та безкоштовною.

У цьому навчальному році освітнє он-лайн середовище Міксіке проводитиме конкурси та вікторини для учнів і вчителів з використанням інтерактивних вправ, змагання з усного математичного рахунку Прангліміне, серію навчальних семінарів і вебінарів для вчителів, а також семінари і вебінари з обміну досвідом між учасниками проекту.

Проект сприяє розвитку зв’язків між навчальними закладами різних областей України, зміцненню зв’язків між учнями, вчителями і батьками учнів з України, Естонії та інших країн Євросоюзу, підвищенню якості та ефективності навчально-виховного процесу у загальноосвітньому навчальному закладі за допомогою інформаційних технологій, підвищення професійного розвитку вчителів, розширення можливостей розвитку он-лайн навчання та позакласних заходів.

Для участі у проекті необхідно зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/0cvNdh 

Детальна інформація про проект на знаходиться на сайті: http://lviv.miksike.net/ 

Спільнота учасників проекту у соціальній мережі Facebook: http://www.facebook.com/groups/967813063248525/ 

Інформацію про школи, які зареєструються і братимуть участь у проекті, надсилати за адресою mizhnarodni1@ukr.net з темою «Міксіке».

Перейти на: https://www.xn--80aamewp7k6b.com.ua/ukrayinsko-estonskyj-proekt-miksi/